banner_gbo_lviv
Переваги чіп-тюнінгу для дизельних двигунів PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 червня 2017, 14:41

tuning-lviv-dizelСучасний автомобіль постійно модернізується, а процес його управління ускладнюється. Корекція роботи в нинішніх умовах не реальна без використання комп'ютерних технологій, які здатні обробляти величезні масиви інформації і реагувати за частку секунди.

Сьогодні електроніка дуже популяризована, особливо ті сфери, які мають відношення до області машинобудування. Сюди відносяться ЕБУ, які встановлюються в кожен сучасний автомобіль. Завдяки вмонтованою програмою відбувається контроль всіх процесів двигуна, навіть процесу холодного пуску.

Особливості перепрошивки ЕБУ

Першим питанням, яке виникає після тривалої експлуатації авто, є те, як змінити стандартну прошивку двигуна без втрати гарантій на машину. Коли машина нова, власнику видається, що все працює ідеально, але з часом його не влаштовують заводські характеристики, особливо витрата палива і потужність мотора. Дієві ідеї в розробці двигуна виникають постійно, а для поліпшення важливо придумати настройки, які підійдуть до авто. Це складно, адже спочатку необхідно виділити ступінь впливу різних нововведень на подальшу роботу внутрішніх складових авто. Саме тому чіп-тюнінг дизельного двигуна вважається безпечним і оптимальним варіантом покращення залізного коня.

Дизельний мотор дуже відрізняється від того, що працює на бензині, зокрема параметрами згоряння пального. При модифікації важливо враховувати значення, що виникають у разі згоряння дизеля або бензину, а також орієнтуватися в робочих таблицях, що є ще одним аргументом на користь ретельного пошуку тюнінгового салону. Далеко не всі професіонали можуть здійснювати чиповки як на бензиновому, так і на дизельному моторі.

Запам'ятайте! При модифікації двигуна не дуже рекомендується ставити найвищі параметри, адже це позначається на роботі мотора і всіх складових автомобіля. Приймаючи рішення перепрошити ЕБУ двигуна у Львові, зверніться до професіоналів, які зможуть підібрати оптимальне рішення по удосконаленню авто.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda