banner_gbo_lviv
Ремонт кермової системи, м.Львів PDF Друк e-mail

Безкоштовна консультація та відповіді на усі Ваші запитання
за тел. 098-344-6544

Головна вимога до рульового управління сучасного автомобіля - це надійність і точність роботи. Це означає, що якщо несправне рульове управління, то це може призвести до сумних наслідків, адже машина ставати повністю некерованою. Ще основна вимога - це точність управління, тобто при повороті керма, колеса повинні відразу ж, а не із затримкою, повертатися на певний кут, який точно відповідає куту повороту рульового колеса.

Ремонт рейки, ЛьвівАвтосервіс "СТО КБ" пропонує повний комплекс послуг з ремонту і обслуговування гідравлічних систем рульового керування автомобіля - ремонт, відновлення та продаж наступних елементів системи:

 • кермова рейка;
  Діагностика та ремонт системи рульового управління включають такі етапи:

  • зняття кермової рейки;
  • розбирання;
  • оцінка технічного стану і працездатності всіх її вузлів;
  • заміна що вийшли з ладу деталей, таких як сальники, вал, підшипники, втулки;
  • заміна ущільнювачів;
  • шліфування робочих поверхонь;
  • збір;
  • перевірка рульової рейки на спеціальному стенді, що імітує роботу рейки в автомобілі (притому навантаження на рейку при перевірці перевищує звичайний робочий тиск - це дозволяє переконатися, що рейка буде безвідмовно працювати в реальних умовах);
  • установка рейки в автомобіль;
  • заміна рідини гідропідсилювача;
  • прокачування всієї гідравлічної системи;
  • регулювання сходження-розвалу коліс.
 • кермовий редуктор;

  Ремонткермової системи, ЛьвівА чи можна самостійно виправити всі неполадки, не звертаючись в автосервіс? Питання, звичайно, спірне. І тут є два шляхи. Можна самим підремонтувати деякі поломки, але знову ж таки, не всі. Самостійного ремонту піддається, наприклад, така проблема, як недолік тиску в системі. І для цього цілком достатньо буде всього лише підтягти не що інше, як ремінь. Це досить просто. А от з найбільш ємними роботами краще не зв'язуватися. Адже ремонт кермового редуктора не така вже й просте завдання. Де гарантія, що ви дійсно все зробите, як треба, і кермовий редуктор вас більше не потурбує! А можна, звичайно, спростити собі завдання і самим «не бруднитися». Для цього, просто-напросто, потрібно лише звернутися в наш автосервіс, де вам якісно проведуть всі необхідні роботи. Тим більше що для цієї роботи є всі найнеобхідніші інструменти і пристосування.
    Якщо Ви самі нічого не розумієте у всій цій системі, то вам ніколи не відмовляться допомогти працівники нашого автосервісу. Вони зможуть акуратно зняти редуктор і якісно провести його ремонт, замінивши всі «мертві» запчастини. І тут ще багато нюансів з ремонту, які природно будуть хвилювати вже не вас, а працівників автосервісу. І варто зазначити, автосервіс з хорошою репутацією, вже точно зробить якісний ремонт кермового редуктора.

 • насос гідропідсилювача керма.

  А що ж являє собою ремонт насоса? А це дуже серйозна і відповідальна робота. Тому цю діяльність довіряють тільки фахівцям. Оскільки несправність частин насоса визначається за допомогою діагностики. Після чого сам насос повністю розбирається для усунення всіх неполадок і заміну, якщо це потрібно, старих запчастин на нові. Хотілося б згадати і про повне чищення насоса, в процесі ремонту. А після його складання знову проводяимо діагностику, але в цьому випадку на його якісну працездатність.

  Ремонт насоса зазвичай проводиться за пару днів. Але це в основному залежить від загального стану насоса.

Також ми здійснюємо демонтаж, діагностику і ремонт підвіски. Контактуйте!

Детальніше про рульові рейки, насос гідропідсилювача керма, діагноститку, ремонт, заміну рульових рейок можете ознайомитись на нашому сайті REYKA.Lviv.Ua

або телефонуйте - 098-344-6544

 

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda