Діагностика ходової частини автомобіля у Львові

Ходова частина автомобіля складається з рами, блок мостів, передньої і задньої підвіски коліс, самих коліс і шин. Саме ходова частина автомобіля відповідає за пересування транспортного засобу, а стан ходової забезпечує рівень комфорту їзди. Механізми ходової частини пов’язують колеса автомобіля з кузовом, регулюють сили діють на автомобіль, тряску і вібрацію. Коли ми мчимо по швидкісному шосе, саме ходова частина автомобіля рятує нас від повільних коливань.

Ніщо не вічне в підмісячному світі, і ходова частина автомобіля не є винятком з цього правила. Чим частіше ми експлуатуємо свій автомобіль, тому пильніше слід доглядати за його ходовою частиною. Вважається, що діагностику ходової частини автомобіля потрібно робити через кожні 25-30 тис.км. Ходова забезпечує не тільки можливість переміщатися в просторі на автомобілі, але так само робить це переміщення безпечним і комфортним. Крім пробігу підставами для діагностики ходової частини є сторонні стуки і скрипи в підвісці автомобіля, скрип і підвищений стирання гуми на віражах, планове або термінове регулювання розвал сходження.
Всім цікаво знати «як?», Як проводиться діагностика ходової частини автомобіля.

Зазвичай, в професійному львівському автосервісі зберуть анамнез захворювання Вашого автомобіля: вислухають на що Ви з ним скаржитеся, після чого приступлять з діагностики спеціальними засобами. Автомобіль заганяється на діагностичний стенд де і перевіряються деталі підвіски.

Діагностика ходової частини автомобіля відбулася, якщо перевірені:

  • Огляд амортизаторів автомобіля, пружин, важелів, опорних чашок
  • Перевірку кульових опора, рульових наконечників
  • Перевірку стану вузлів ходової частини автомобіля
  • Перевірку ступичні підшипників автомобіля
  • Визначення рівня зносу гальмівних колодок автомобіля, дисків, барабанів, шлангів
  • Перевірку герметичності гальмівної системи і гідросистем автомобіля.

Після того як діагноз поставлений починається облік хворих органів ходової частини автомобіля. Виписується лист діагностики ходової, де перераховуються всі несправності автомобіля і вказується вартість ремонту і запасних частин. Якщо автовласник дає згоду на лікування залізного друга, майстри приступають до ремонту машини.

При ремонті ходової частини автомобіля найкраще зупинити свій вибір на оригінальних запасних частинах. У будь-якому випадку, приймати рішення про використовувані запчастинах для ремонту ходової краще спільно з майстром. У процесі ремонту ходової частини всі професійні автосервіси використовують тільки спеціалізований інструмент, який дозволяє не порушувати технологію ремонту та забезпечити гідну якість робіт.

Регулярна діагностика ходової частини автомобіля дозволяє виявити несправність на стадії, яка не має чітко виражених ознак, але знижує безпеку руху.

Не намагайтеся поставити діагноз ходової частини самостійно!
Адже хрипи в легенях, нічого не значущі для Вас, багато розкажуть кваліфікованому терапевту.

Наші майстри