Локальний кузовний ремонт у Львові

Досить часто на кузові автомобіля виникають невеликі ушкодження у вигляді подряпин, потертостей. Такі дрібні неприємності теж вимагають кузовного ремонту, що в даному випадку може бути локальним. Сучасні технології локального кузовного ремонту дозволяють ефективно позбавлятися від подряпин, невеликих вм’ятин і потертостей кузова автомобіля.

Локальний кузовний ремонт заснований на принципі збереження заводського покриття кузова і вимагає мінімальних витрат спеціальних дорогих матеріалів. Локальним ремонтом кузова зазвичай називають корекцію дефектів лакофарбового покриття без перефарбовування великої площі кузова, всього кузова або деталі кузова. В процесі локального кузовного ремонту немає необхідності проводити демонтаж деталей кузова, заводська збірка автомобіля залишається недоторканною.

Сьогодні для локального ремонту кузова можна підібрати будь-який колір, фарба наноситься тільки на дефектну частину кузова. На решті поверхні зберігається заводська покраска автомобіля і локальний ремонт при якісному виконанні залишається абсолютно непомітним.

Локальний ремонт кузова у Львові проводиться досить швидко, це стосується як фарбування потертостей і подряпин, так і ліквідації вм’ятин. Вартість локального ремонту кузова значно нижче, ніж повний кузовний ремонт

Локальний ремонт кузова – це швидко, дешево і ефективно, але тільки не в тому випадку, якщо подряпина з’являється на одному місці регулярно. Тут вже доведеться вдатися до повного ремонту елемента кузова. Локальний ремонт не найкраще рішення, якщо ви вирішили продати автомобіль і проводите передпродажну підготовку. У разі продажу дорогої автомашини локальний ремонт може бути підставою для істотної знижки.

Як проводять локальний ремонт кузова у Львові

  • Готують пошкоджену поверхню кузова для ремонту
  • При підготовці пошкодженої металевої деталі кузова її поверхню вирівнюють спецінструметом, при необхідності обробляють тонким шаром шпаклівки.
  • Поверхню кузова ремонтують. Після цього наносять спеціальну ґрунтовку для локального ремонту кузова.
  • Підбирають колір для обробки деталей кузова. Для ідеального підбору кольору використовують спеціальну технологію.
  • Маляр додає фарбу на пошкоджену частину кузова.
  • Обробляють забарвлену частину кузова автомобіля лаком в декілька шарів. Лак вирівнюють розчинником.
  • Проводять сушку пофарбованої поверхні кузова лампами інфрачервоного сушіння.
  • Видаляють перехід між ремонтованою частиною і недоторканою частиною кузова автомобіля за допомогою абразивної поліровки.

Автосервіс СТО  пропонує ремонт кузова у Львові. Наші фахівці успішно справляються з будь-якої кузовної роботою.

Наші майстри