Чіп-тюнінг Chevrolet Lanos у Львові

Комп’ютери поступово завойовують автомобільний світ. Всі частини авто містять в собі електронний компонент, який працює за допомогою спеціального імпульсу. Комп’ютерні технології добралися до системи запалювання, системи підключення передач, і навіть гальмівної системи. У деяких моделях авто навіть фари можуть повертатися з кермом.

Тюнінг як безпечний метод поліпшення показників авто

Чіп-тюнінг Chevrolet Lanos у Львові базується на поліпшенні характеристик досить слабкого мотора, показниками якого є 1,5 л і потужність в 86 к.с. Ці заводські обмеження не дозволяють взяти швидкий розгін. Деяким власникам це підходить, але тим, кого називають «лихачами» доріг подібний варіант зовсім не до душі. Великі суми за модернізацію і нову комплектацію авто теж ніхто не хоче. Для цього і створена чіповка — зміна програмного забезпечення мотору.

Фактично чіп-тюнінг Chevrolet Lanos — це корекція електронних мізків, в ході якої потужність зросте до показників в розмірі 100 к.с.

Варіанти чіп-тюнінгу у Львові

Якщо власник користується автомобілем в умовах міста, йому підійде чіп-тюнінг Chevrolet Lanos зворотної спрямованості, в процесі якого знижується показник витрати пального. Середній показник зниження витрати становить 1 літр. Зміна програми не змушує двигун працювати в підвищеному режимі, і при цьому не знижує ресурс його роботи. Подібна процедура підвищує ефективність пального.

Завдяки правильному часу попадання бензину або іншого виду палива дає можливість скористатися перепадами тиску, які виникають під час руху поршнів всередині двигуна. Правильний час дозволяє збільшити швидкісний показник руху самого поршня, при цьому використовуючи рух за інерцією. Змінюючи, час змінюється витрата палива, а потужність залишається або на тому ж рівні, або збільшується. Фахівці з досвідом зроблять чіп-тюнінг Chevrolet Lanos у Львові протягом 3-4 годин і візьмуть не таку велику суму. Збільшення потужності шляхом конструктивної заміни буде дорожче і довше. Крім того, процедура пошуку одного з декількох фільтрів (які важливо змінити при виборі конструктивної модернізації) займе набагато більше часу, ніж чіповка як така.

Наші майстри