banner_gbo_lviv
АКЦІЯ! Безкоштовний чіп-тюнінг при встановленні ГБО PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 16:04

Гбо та чіптюнінг у Львові

Всі знають, що октанове число газу більше ніж в бензину, пропан-бутан – 104, метан – близько до 120. І як ми знаємо чим більше октанове число тим більшу ступінь стиснення можна отримати в двигуні завдяки більшим антидетонаційним властивостям палива, або використовувати більш ранішні кути запалення за для більш ефективного згоряння палива, і відповідно отримання більшої потужності та економічності двигуна.

характеристики пального

Але оскільки при переобладнанні бензинового двигуна під газове паливо ми ніяк не можемо вплинути на максимальну ступінь стиснення, лишається тільки можливість змінити максимальний кут запалення. Для октанового числа до 95, а в деяких авто до 98 автомобільна система керування здатна зробити це автоматично спираючись на показники датчиків детонації. Але що робити для октану 105? Тут є два варіанти: Перший, і самий популярній-це встановлення варіатору кута запалення.

Другий – це зміна програми керування двигуном, з внесенням до штатної програми можливості роботи з більшими кутами запалення для октану 105(пропан) або 120(метан).

Спираючись на Наш досвід встановлення варіаторів та на статистику їх використання вцілому ми відмовилися від цього методу по кількох причинах:

1. При встановленні варіатора порушуються електричні ланцюги КРИТИЧНО ВАЖЛИВИХ для роботи двигуна датчиків, а саме колінвалу та розпредвалу одного чи двох., що є небезпечно, бо при будь якій несправності варіатора чи його проводки  двигун не запуститься та авто не буде спроможне до руху.

2. Оскільки більшість встановників ГБО НЕ налаштовують варіатор і газову систему в 3D режимі одночасно у русі авто , це призводить до неоптимальних кутів запалення на певних режимах їзди наслідком чого є підвищене детонаційне та теплове навантаження двигуна що в свою чергу дає негативні наслідки до ресурсу мотору. Також при перемиканні авто на газ стається скачкоподібна зміна кута запалення, що часто приводить до виникнення помилок, особливо в авто з коробкою автомат і роботи авто в аварійному режимі(прклад: chevrolet Lacetti автомат коробка варіатор TAP-02 після кількох перемикань на газ коробка стає в аварію з помилкою по зчитуванню обертального моменту двигуна )

3. Якісний варіатор розрахований на роботу особливо з VVT-I та роботи по КВАЛІФІКОВАНОМУ його встановленню коштують недешево , при тому не виключаючи вад приведених в пункті 1.

Як показала практика, другий варіант модифікації кутів запалення , тобто чиптюнінг, набагато безпечніший оскільки не потребує зайвого  втручання в єлекторопроводку авто, та коректніший оскільки зміна кута запалення стаєтся штатними методами блока керування двигуна без порушення сигналів штатних датчиків. Тобто авто бачить більш висококтанове паливо й переходить на карту кутів запалення пристосованих для нього, при цьому постійно контролюючи роботу двигуна за допомогою датчиків детонації і в разі потреби оперативно регулюючи кут запалення. Програма керування на відміну від варіатора не може “зламатися” або “збитися налаштування” .Також при бажанні клієнта можна зробити оптимізацію роботи двигуна і на бензині що призведе до зменшення розходу та зростання динаміки авто. Але цей метод потребує набагато більшої кваліфікації спеціаліста ніж встановлення варіатора й дуже недешевого обладнання, тому зовсім некожен сервіс може запропонувати Вам таку послугу.

чфптюнінг ЛьвівНаш сервіс веде політику постійного вдосконалення та поглиблення сервісних послуг, тому Ми оголошуємо АКЦІЮ при встановленні ГБО на нашому сервісі ви можете зробити ЧІПТЮНІНГ під роботу авто на газу БЕЗКОШТОВНО або з суттєвою знижкою (залежить від марки авто , докладний перелік авто з безкоштовним чіптюнінгом нижче). Також перед встановленням ГБО всі авто обов’язково БЕЗКОШТОВНО проходять комп’ютерну діагностику двигуна обладнанням дилерського рівня. Бо є золоте  правило:”Встановлення  ГБО на несправний двигун тільки може завдати шкоди й ускладнити подальшу діагностику та ремонт ” тому зпочатку приводимо двигун до належного стану, а потім ставимо газ.

В підсумку отримуємо якісно виконану роботу та задоволення клієнтів

Перелік авто доступних для бескоштовного чіптюнінгу:

DAEWOO

-Lanos(крім 1,4 з ЕБК GEONIX)

-Sens

ZAZ

-Славута

-Sens

-Lanos(крім  ЕБК GEONIX)

ВАЗ

-21099

-2110

-21111

-2170

-2172

-2113

-2114

КАЛИНА

CHEVROLET

-Aveo 1,5

-Aveo 1,6

-Lacetti 1,6  1.8

*для інших моделей доступність послуги визначається на місці

HYUNDAI

-Accent

-Elantra

-Sonata

*для інших моделей доступність послуги визначається на місці

KIA

-Сeed

-Cerato

-Rio

*для інших моделей доступність послуги визначається на місці

Для всіх інших марок та моделей авто доступність послуги при встановленні ГБО безкоштовно або зі знижкою визначається індивідуально.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda