banner_gbo_lviv
Переваги ремону на СТО "КБ" PDF Друк e-mail

Переваги автосервісу у ЛьвовіСервіс СТО КБ оздоблений найсучаснішим обладнанням. Ми застосовуємо новітні підходи до ремонту автомобілів, виконуємо кузовні ремонти будь-якої складності, комп'ютерну діагностику, всі види фарбування, ремонти всіх частин і елементів автомобіля, тюнінгові роботи по шумоізоляції, фарбування, оздобленню машин технікою та інші. Сучасне обладнання, що застосовується в нашому автосервісі, допомагає робити всі ці операції максимально якісно і надійно.

Автосервіс зібрав талановитий колектив кращих фахівців в області обслуговування і ремонту автомобілів. Нашим майстрам під силу виявити дрібні недоліки, усунути будь-які дефекти, поліпшити характеристики автомобіля. І, звичайно, виконати ремонт будь-якої складності. СТО КБ пишається своїм колективом, а клієнти залишаються задоволеними якістю наших послуг.

Наш автосервіс дає гарантію якісного виконання абсолютно всіх робіт у сфері ремонту та обслуговування автомобілів, таких, як діагностика, ремонт, полірування, фарбування, установка, тонування та інші, а також гарантію на запчастини, придбані у нас. Одного разу скориставшись нашими послугами, Ви обов'язково захочете стати постійними клієнтами СТО КБ.

Кредо, яким керується наш сервіс - незмінна якість, індивідуальний підхід до кожного клієнта (для постійних розроблена гнучка система знижок), комплексне надання всього спектру послуг. Запам'ятайте назву нашого автосервісу, і незабаром він стане для Вас синонімом швидкої та надійної допомоги Вашому автомобілю! СТО КБ АвтоСервіс гарантовано продовжить життя Вашого автомобіля надовго!

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda