Аргонне зварювання дисків у Львові

Пошкодження колісного диска — звичне явище для наших водіїв. Через нерівності доріг диск швидко деформується, на ньому з’являються тріщини, вм’ятини, задирки, іноді навіть відколюються шматки. Все це впливає і на якість їзди, і на безпеку. У водія відразу з’являється вибір: купити новий диск або відремонтувати старий?

Якщо з першим варіантом все зрозуміло, то до другого є деякі питання. Чи буде ремонт надійним? Скільки прослужить відремонтована деталь? Як краще відремонтувати диск?

Послуга зварювання дисків аргоном зможе вирішити вищеописані проблеми.

Що таке зварювання дисків аргоном

Аргонне зварювання дисків — це процес відновлення відсутніх фрагментів дисків, тріщин, а також глибоких задирів по променям і ободу, надаючи цілісність металу і початкову форму. Для зварювання дисків підходять: будь-які литі, ковані і складові авто і мотто диски.

Весь процес відновлення та зварювання дисків виконується на якісному обладнанні висококваліфікованими фахівцями. Якісно виконане зварювання дисків аргоном жодним чином не впливає на безпеку та експлуатаційні характеристики. В процесі аргонової зварки фахівці автосервісу Львів використовують якісні матеріали дозволяють повернути дискам колишню міцність і надійність.

Спеціалізований центр по відновленню авто і мото дисків на відміну від більшості ремонтних і шиномонтажних організації Львова пропонує найповніший спектр послуг зі зварювання дисків, правці, піско-дрібоструминної і хімічної підготовки дисків до подальшого фарбування, шліфування та полірування!!!

Вартість аргонової зварки диска у Львові

Послуга  Ціна
Аргонне зварювання диска від 150 грн

Для отримання детальної консультації, запису на огляд і дефектовку телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Чому краще звернутись до нашого автосервісу

Львів автосервіс — єдина компанія, яка надає послуги з відновлення дисків для найбільших страхових організацій Львова.

Сварка дисків аргоном — краще рішення для ремонту литих дисків. У нас Ви можете скористатися цією послугою і забути про купівлю нових деталей надовго. Якість, надійність і стійкість — все гарантовано!

Наші майстри