banner_gbo_lviv
Встановлення сигналізацій вітчизняного та іноземного виробництва
Встановлення сигналізацій, м.Львів PDF Друк e-mail

Ми пропонуємо Вам встановлення на Ваш автомобіль найсучасніших автосигналізацій і охоронних систем провідних виробників, які відрізняються за рівнем охорони і сервісних функцій по відмінним цінами:

  • Механічні протиугонні системи

Всановлення сигналізаційЯкщо автомобіль досить привабливий для викрадення, то його слід особливо оберігати, встановлюючи не одну лише сигналізацію, а кілька засобів захисту, що розрізняються між собою як по конструкції, так і за принципом дії. Важливо, щоб вони доповнювали один одного, складаючи в цілому комплекс із декількох рівнів захисту, кожен з яких, представляє чергову перешкоду для викрадача. Фактор несподіванки, відіграє тут не останню роль. Один із способів захисту автомобіля - встановлення на ньому механічних засобів захисту. Так як основним критерієм оцінки дій викрадача служить час, витрачений на викрадення автомобіля, то роль механічних засобів захисту, тут важко переоцінити.

Механічні засоби захисту - це різні металеві блокератори рульового валу, коробки передач, капота, всілякі блокіратори дверей.

  • Встановлення стандартних автосигналізацій (ЭШЕЛОН, BIOCODE, DRAGON, BLACK BUG SUPER, PANTERA, MONGOOSE, GUARD, REEF, ALLIGATOR, EXCALIBUR, EXCELLENT WIZARD, SCHER-KHAN MAGICAR),
  • Встановлення протиугонних систем (GUARD, BLACK BUG, MED).

Автосервіс "СТО КБ" встановлює автосигналізації різної складності за помірну вартість.
Звертайтесь та ми надамо вичерпну безкоштовну консультацію.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda