Діагностика ГБО

Газобалонна установка – реальний спосіб економії на паливі. Але завжди треба пам’ятати, що обладнання будь-якого покоління – це джерело підвищеної небезпеки, що потребує своєчасної перевірки, а в разі необхідності – ремонту і обслуговуванні. Категорично заборонено самостійно перевіряти працездатність комплектуючих, не кажучи вже про відновлення. Навіть невелика помилка, допущена на будь-якому етапі діагностики, може призвести до вибуху. Діагностика ГБО у Львові – робота тільки для професійного автосервісу.

Що входить в послугу?

Комплексна діагностика умовно має дві відгалуження. Перше – це перевірка технічних показників силового агрегату авто при подачі газу. Друге – роботи, пов’язані з електронікою. Тепер про все докладно.

Якщо потрібна перевірка поведінки двигуна, фахівці повинні:

  • перевірити дані з електронного блоку, отримані через сканер-тестер;
  • перевірити в кожному циліндрі компресію, переконатися в нормальному стані клапанів і достатньою величиною зазорів;
  • перевірити двигун в будь-якому режимі роботи на газу;
  • зафіксувати витрата автомобіля на кожному з режимів протягом певної кількості часу (або пройденого кілометражу),
  • перевірити інші елементи силового агрегату, задіяні при роботі ГБО (датчик тиску, температури, детонації і так далі).

При діагностиці роботи електронної системи використовується спеціальний кабель OBD-типу, що виводить в Excel-таблицю дані з електронного блоку управління. Для всіх моделей авто і блоків складені нормативні таблиці, з яких перевіряється відхилення підсумкових показників від еталонних або допустимих значень. Завдання фахівців сервісу полягає в тому, щоб знаходити, реєструвати і усувати помилки, знайдені на етапі діагностики.

У наш час стрімкого розвитку високих технологій ремонт і діагностика ГБО все рідше і рідше здійснюються окремо. Тому сприяє і поступове ускладнення газобалонного обладнання як такого, і скорочення часу, необхідного комп’ютеризованим діагностичним системам на виконання своїх функцій (сьогодні воно обчислюється хвилинами, і це зовсім не межа).

Ремонт і діагностика ГБО

Ремонт і діагностика ГБО зберігають свою нерозривний зв’язок навіть тоді, коли виконуються поза сервісного центру – на виїзді. Переносні діагностичні комплекси не уступають стаціонарним ні в точності, ні в швидкості, дозволяючи оперативно і з прогнозовано високим результатом відновлювати газобалонне обладнання для автомобілів де завгодно – не тільки в місцях їх зберігання, а й в місті, й на шосе, і в поле.

Говорячи про ремонт і діагностику ГБО, необхідно також зауважити, що воно регулярно вдосконалюється, маючи вже кілька технічно самостійних поколінь. Діагностичні прилади, так само як і ремонтні прийоми, теж не стоять на місці. Тобто, діагностика діагностиці ворожнечу. Для того, щоб отримати дійсно професійні послуги, звертайтеся в наш центр.

Наші майстри