banner_gbo_lviv
Встановлення (ГБО) газобалонного обладнання на авто у Львові
Встановлення ГБО, Львів PDF Друк e-mail

встановлення ГБОЗгідно поширеній думці, встановлення газового обладнання на авто скорочує ресурс роботи двигуна, а на додачу може призвести до прогорання клапанів і швидкого зносу кілець. Однак фахівці запевняють, що при правильному налаштуванні ГБО поява таких проблем виключено.

Зріджений газ випаровується краще бензину, менше забруднює масло і не розріджує його. Це означає, що термін експлуатації масла помітно збільшується. Добре змішуючись з повітрям, газ згорає рівномірно і повністю, при цьому тиск наростає з меншою інтенсивністю. Завдяки цьому знижується навантаження на деталі кривошипно-шатунного механізму.

Газ не містить сірки і свинцю, які руйнують деталі камери згоряння і каталізатор. При його згорянні не утворюється нагару на поршнях, клапанах і свічках запалювання.

Октанове число газу знаходиться в межах від 100 до 105, тому можна не побоюватися ефекту детонації, навіть якщо мова йде про автомобілі, що вимагають бензину А-98.

Встановлення газового обладнання на авто - якість палива

Всіх водіїв хвилює питання якості палива. Бензин, як відомо, можна розбавити, і цим часто користуються недобросовісні постачальники. А чи можна розбавити газ? Відповідь тут однозначна - ні. У всіх резервуарах газ знаходиться під тиском, тому неможливо просто відкрити вентиль і додати щось в ємність. На відміну від бензину, в газ не можна додати присадки або яку-небудь іншу рідину. Процес перекачування газу повністю герметичний: газ завжди потрапляє із заводу в цистерни газовозів, з автоцистерни - в резервуар АЗС, а з резервуара - в автомобіль по герметичним трубах. При цьому ні в кого немає прямого доступу до пального.

встановлення ГБОІснує два види пропан-бутанової суміші - літня і зимова. У літній зміст пропану наближається до 50%, а в зимовій - до 90%. Рідкий бутан витрачається менше, але кипіти може тільки при позитивних температурах. Тому для повного випаровування палива під час холодів потрібно, щоб в суміші було більше пропану - він кипить при температурах до -42 градусів за Цельсієм. У сильні морози повний балон підкачують азотом для створення додаткового тиску і кращого руху газу. Однак це необхідно лише в тому випадку, якщо балон встановлений зовні автомобіля. Для балонів, що знаходяться в багажнику, така процедура не проводиться.

Таким чином, установка газового обладнання на авто не тільки вигідна у фінансовому плані, але і підвищує безпеку, продовжує ресурс двигуна, збільшує термін служби моторного масла.

Бажаєте встановити ГБО чи отримати безкоштовну консультацію - телефонуйте 098 344 6544

Вичерпна інформація щодо ГБО - встановлення, обслуговування, налаштування, ремонт - на нашому сайті http://gbo.lviv.ua

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda