Послуга тимчасово не надається

Корекція показників одометра

Коригування пробігу – складний технологічний процес із залученням досвідченого майстра, ко-торий розбирається в пристрої автомобільної електроніки. Наш досвід і обладнання дозволяють зменшувати або збільшувати пробіг на найновіших автомобілях за мінімальний проміжок ча-мени.

Основні причини для скручування показників одометра

Причин для скручування кілометражу може бути кілька:

  • Несправність приладової панелі і заміна її на куплену консоль з не обнуленими або «лиш-німи» показаннями одометра.
  • Установка нового двигуна і необхідність контролювати пробіг машини, починаючи відлік ки-півкілометра заново.
  • Купівля коліс іншого діаметру, від яких зміниться кількість оборотів, і значить, виявиться невідповідність показань електроніки.

Особливо часто потрібно повернути або змінити дані відомості про пробіг перед продажемавтомобіля. І тут, ніж сучасніше модель, тим складніше корекція пробігу.

У будь-якому з цих випадків вам не обійтися без фахівця нашої станції техобслуговування. Справа в тому, що сьогоднішній спідометр не просто об’єднує в своєму корпусі швидкісний вузол контролю та рахунковий датчик (одометр). Тепер дані про пробіг зчитуються не тільки з коліс і, до того ж, збе-нятся відразу в декількох блоках незалежній пам’яті. Тому коригування спідометра неможлива без майстерного втручання в складну комбінацію апаратури. Коли мова йде про розшифровку інформації, конвертації протоколів доступу і захисту іммобілайзера від обнулення, тоді найкраще рішення – звернутися до професіоналів нашого сервіс-центру.

Якщо у Вас горить «000000», «999999», «ERROR», «-» або Ваш спідометр взагалі перестав показувати інформацію на дисплеї ми в найкоротші терміни відновимо пробіг Вашого автомобіля і він буде показувати потрібні цифри.

Чому варто звернутись до нашого автосервісу у Львові

Наші інженери мають і багаторічним досвідом, і науковими знаннями, і парком високоточного обладнання, завдяки якому, корекція спідометра задовольнить потреби клієнта. Спеціальне програмне забезпечення, розроблене нашими новаторами, відрізняється надійністю і результативністю роботи. Швидкодіюча інтегрована система нашого центру використовує технологію, при якій коригування одометра гарантує автомобілю оптимізовану операцію установки тих даних, які необхідні в тій чи іншій ситуації.

Іноді господареві потрібно зістарити «залізного коня». Якщо немає часу чекати черги на техобслуговування, ми здатні приплюсувати потрібні кілометри в пробіг машини, а графік ТО наблизиться на законній підставі.

Наші майстри