Послуга тимчасово не надається

Мобільний шиномонтаж у Львові

Буває, що на трасі водія застає така неприємність як фатальна поломка автомобіля, при якій продовжувати шлях стає неможливим. Відбутися це може і в світлий час доби, і пізно вночі.

Найбільше в Україні затребувана послуга заміни коліс з виїздом на місце лиха на трасу – далеко не всі власники авто мають при собі запаску. Також нерідко замовляють мобільний шиномонтаж з виїздом на місце – з різних міркувань:

 • одні не хочуть стояти в чергах в автосервісах в сезон зміни гуми;
 • інші не ризикують пересуватися по вулицях міста в майстерню на машині з пошкодженим колесом;
 • хтось вважає за краще поміняти шини на нові, не бігаючи при цьому по авторинках і автокрамницях – виїзний шиномонтаж у Львові від компанії «Львів автосервіс» пропонує і таку послугу як підвезення підходящої марки вашому автомобілю автогуми.

У штаті – кваліфіковані автослюсарі, за плечима яких велика практика в авторемонтній сфері. Ціна на виїзний шиномонтаж – демократична.

У номенклатурі екстрених робіт, виконуваних нашим автосервісом – весь спектр маніпуляцій, пов’язаних із заміною, дрібним і серйозним ремонтом камер, дисків і елементів кріплення коліс до осей. Замовити мобільний шиномонтаж у Львові у нашій компанії – означає швидко і дешево отримати якісну допомогу.

Переваги звернення до нас

 1. Співробітники виїжджають до вас відразу після отримання заявки.
 2. Ціни – не вище сформованих по регіону.
 3. Виконуються екстрені технічні роботи, даються консультації. Пропонується профілактичне сервісне обслуговування на регулярній основі.
 4. Ми працюємо в режимі 24/7 при будь-якій погоді.

Послуги, що надаються в рамках шиномонтажу на виїзді

Акцент в роботі ми робимо на швидке комплексне вирішення проблеми – так, щоб після звернення до нас клієнтові не довелося вдаватися до додаткової сторонньої допомоги. Жителям Львова і прилеглих населених пунктів пропонується повний спектр послуг, пов’язаних з ремонтом і мобільним шиномонтажем коліс. Вартість варіюється в залежності від пошкоджень.

У нашому прейскуранті:

 • монтажні та демонтажні роботи на колесах легкових і середньорозмірних авто;
 • роботи по балансуванню і центрування коліс, а також підкачування камер;
 • вулканізація холодним методом, заміна гуми, що не підлягає відновленню;
 • усунення поперечних і поздовжніх бічних порізів.

Приводи звернутися саме до нас

Завдання нашої компанії – якомога якісніше виконати мобільний шиномонтаж на виїзді. Серед інших нас відрізняють наступні переваги:

 1. На вигідних умовах ми якісно відремонтуємо або замінимо колеса.
 2. Індивідуальний підхід, виходячи з конкретної ситуації і марки автомобіля.
 3. Гарантії на всі види робіт – 1 місяць або 2 тис. км. пробігу після маніпуляцій з вашим автомобілем.

Якщо в дорозі у вас прокололася шина, розколовся диск, розхиталося колесо – зателефонуйте нам! Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнанням і застосовуємо передові технології. Після легких рук наших автослюсарів ви надовго забудете про неприємності, що сталися з вашим автомобілем.

Надається евакуатор з досвідченим водієм. Ми гарантуємо – при підйомі-спуску і під час транспортування на платформі вашого транспортного засобу не буде нанесено ні найменшого збитку. Ціна на виїзний (мобільний) шиномонтаж обговорюється заздалегідь і не змінюється.

Наші майстри