Ремонт та обслуговування ГБО

Представляючи собою непросту систему, що складається з безлічі компонентів, газове обладнання вимагає професійного догляду. Однак для справного і ефективного функціонування ГБО просто не обійтися без його обслуговування. Наша компанія вже багато років займається ремонтом і обслуговуванням ГБО, і одним з ключових напрямків є якраз регулювання ГБО. Головні пріоритети нашої роботи — це якість і доступність. Тому, звертаючись до нас, ви робите правильний вибір!

Види регулювання газообладнання автомобіля

Регулювання газобалонного обладнання ділиться на кілька видів:

  • Первинна. Налаштовується обладнання, тільки що встановлений на машину, до цього не працюючу на газі. Виконується підключення системи до спеціальній комп’ютерній програмі — це необхідно для знаходження і проставлення оптимальних значень параметрів ГБО. Також система вперше запускається і проводиться коригування даних, після чого машина повністю готова до роботи на газу;
  • Повторна. Необхідна при пошкодженні авто або після проведення ремонтних робіт, що може привести до знищення налаштувань параметрів. Дана регулювання аналогічна первинної — система запускається і проставляються необхідні параметри;
  • Поточна настройка. Суть процедури — виправити збої і порушення в системі, які можуть виникати під час використання газобалонного обладнання. З технічної точки зору виконувати дії нагадують проведення первинної регулювання. Єдине — коригуються лише параметри, в роботі яких помічені збої.

Також в спектр наших послуг входить гарантійне обслуговування ГБО, діагностика ГБО та ремонт. Хочете бути впевненими в якісній і максимально ефективної роботи газобалонного обладнання? Наш автосервіс подбає про це!

Газове обладнання автомобіля підлягає періодичній перевірці. Частота перевірок залежить від стилю водіння. Автомеханіки рекомендують проводити техогляд через кожні 10 тисяч кілометрів пробігу, але найкраще проводити обслуговування через 8 тисяч кілометрів. Так можна своєчасно визначити поломку і усунути її.

Інструкція по виконанню обслуговування газобалонного обладнання

Існує спеціальна інструкція по виконанню технічного обслуговування газобалонного обладнання:

  • поміняти фільтри;
  • злити конденсат з газового редуктора;
  • відрегулювати газові форсунки;
  • перевірити патрубки;
  • перевірити витік газу;
  • протестувати газові системи.

Є автолюбителі, які не звертаються за допомогою до фахівців, а виконують ремонт самостійно. Для того щоб виконати перевірку газобалонного обладнання необхідно знати всі особливості цієї системи. Без досвіду роботи зробити таку перевірку неможливо. Для якісного виконання роботи слід звернутися до фахівців. Від цього залежить безпека водія і навколишніх людей.

Наші майстри