Обслуговування АКБ

Своєчасна діагностика і обслуговування акумуляторних батарей — запорука їх безперервної роботи до 7 років. Ви іноді задається питанням «Чому куплений півроку назад акумулятор вийшов з ладу?». Який би хороший і якісний акумулятор Ви не обрали, в деяких ситуаціях він все одно може підвести. Тому не треба дивуватися, що Ви не змогли завести свій автомобіль в певний момент. Для цього є причини, так як в наш час сучасний автомобіль укомплектований великою кількістю простого і складного електроустаткування. Багато з цих приладів (сигналізації, обігріву сидінь і т.д) через несправність можуть розряджати акумуляторну батарею мало не до кінця. Ми знайдемо і усунемо цю проблему.

Як правило, основною причиною всіх несправностей в електрообладнанні автомобілів є втрата контактів, наслідком чого стає руйнування запобіжників, окислення або перегрів контактів, обгорання проводів, короткі замикання.

Основні причини розрядження акумулятора:

  • Неуважність водія;
  • Несправність генератора;
  • Надмірне навантаження на бортову мережу;
  • Несвоєчасне обслуговування акумулятора;
  • Короткі поїздки після старту двигуна;
  • Був спочатку куплений поганий акумулятор;
  • Витік в мережі електроживлення автомобіля.

Багато автолюбителів заряджають акумулятори самостійно. Однак без хорошого устаткування і навичок таке «самолікування» тільки зашкодить. Більш того, деякі типи акумуляторних бата-рей, особливо не обслуговуються акумулятори (зазвичай маркуються буквами MF) зарядити в гаражних умовах, а тим більше на стоянці, практично неможливо.

Звертаємо Вашу увагу: при недотриманні технології зарядки можливо коротке замикання і навіть вибух батареї з пошкодженням Вашого автомобіля і загрозою Вашої життю та здоров’ю.

Наші фахівці проведуть повний комплекс заходів із зарядки Вашого автомобільного акумулятора з використанням професійних зарядних пристроїв і високоякісного електроліту. Після зарядки ми перевіримо Вашу батарею сучасним тестовим обладнанням.

Не варто відразу бігти в магазин і купувати новий акумулятор, а краще звернутися до фахівців нашого сервісу за професійною діагностикою і можливим відновленням АКБ.

Наші майстри