Регулювання редуктора ГБО

Газобалонне обладнання автомобіля вимагає постійного догляду і контролю його стану. Найбільш схильний до зносу в системах ГБО редуктор. Він необхідний для перекладу необхідного для упорскування газу, в парову фазу і атмосферний тиск, відповідно до навантаженням двигуна автомобіля. Від його справності багато в чому залежить плавність роботи двигуна і в цілому термін експлуатації всієї системи.

Найбільш вразливою в редукторі, є його діафрагма. Її швидкий знос призводить до зниження якості роботи двигуна на газі. Тому перевірка і регулювання цього елемента ГБО повинна стати постійною турботою будь-якого автомобіліста.

Регулювання ГБО автомобіля проводиться при установці системи, при планових заміні фільтрів і за рекомендацією фахівця з ГБО.

При проведенні регулювання необхідно дотримуватися деяких умов. Одним з основних вимог, є дотримання температурного режиму в автомобілі. Температура охолоджуючої рідини автомобіля повинна бути від 40 до 50 градусів. Важливо встановити чистий повітряний фільтр і замінити фільтр в системі ГБО.

Для отримання якісного результату регулювання доцільно заправити балон якісно-ним газом на авторитетної газової заправної станції. До початку робіт потрібно переконатися в справності системи запалювання (котушках запалювання, свічках, високовольтних дротах) і механічних деталей двигуна.

Всі заходи бажано проводити на тій станції, де це обладнання було встановлено.

Метою регулювання вважається досягнення результату, при якому створювана паливна суміш дозволяє двигуну працювати рівномірно, як і на бензині, при будь-якому навантаженні. З цієї причини точні прилади тут вкрай важливі.

Регулювання газового обладнання на авто, включає в себе на першому етапі зміна складу суміші на холостому ходу, і на другому при частковому навантаженні на двигун.

Найчастіше, на думку наших фахівців відмови газового редуктора пов’язані з неправильним підключенням його в систему охолодження, закупоркою продуктами корозії або смоляними віднями, порушенням цілісності (втрати еластичності) мембрани, негерметичність і ін. Усувається розбиранням, чищенням, використанням деталей з ремкомплекта або агрегатної заміною.

Наші майстри