Ремонт дисків у Львові

Будь-який автолюбитель зі стажем може пригадати випадок, коли з тієї чи іншої причини після невдалого наїзду на перешкоди, в’їзд в яму на швидкості або зіткнення колеса з бордюром деформувалися автомобільні диски.

Після такого інциденту кожен з нас отримує не найприємніші відчуття, страждає підвіска автомобіля, на яку припадає значна частка навантаження, порушується геометрія і зовнішній вигляд автомобільного диска.

Причому в більшості випадків, описаних вище, авто диск страждає чи не найбільше. Якщо він погнувся або тріснув, то у автовласника починаються справжні клопоти.

Виходом із ситуації може стати купівля нового. Але що робити, якщо знайти підходящу модель досить складно, а знайшовши шукану модель автомобільного диска, продавець не погоджується продати Вам один диск з комплекту?

У такому випадку найбільш економічним і розумним варіантом є ремонт дисків.

Дану послугу компанія «Львів автосервіс» починає з діагностики проблеми. Фахівці візуально, а також за допомогою спеціальних індикаторів проводять огляд диска і з’ясовують, які саме роботи мають бути проведені. Якщо Вас цікавить ціна на ремонт литих дисків — зателефонуйте за телефонами, які вказані на сайті. Наші фахівці проконсультують по усім додатковим питанням.

Записатися на ремонт авто дисків

Найчастіше автомобільні диски мають такі пошкодження:

  • «Вісімки» з боковим зміщенням;
  • Провал обода (полки диска);
  • Тріщини.

Якщо з Вашим диском трапилася біда, то не поспішайте його викидати або шукати заміну. У більшості випадків ремонт диска вашого автомобіля можливий, навіть якщо Вам здається що це не так.

Ремонт литих дисків

Залежно від того, які ушкодження є, для ремонту литих дисків застосовується той чи інший вид робіт. Наприклад, прокатка або розкочування дисків застосовується в тому випадку, якщо він залізний або як прийнято говорити штампований. Сам термін «розкочування» прийнятний тільки до сталевих штампованих дисків, тоді як литі і ковані диски правляться на спеціальному верстаті, з огляду на те, що прокаткою можна завдати йому шкоди. Час роботи так само залежить від складності та типу пошкодження. Наприклад, для того, щоб полагодити яйцеподібний диск з «вісімкою», нашому фахівцеві може знадобитися від 20 хвилин і більше.

Якщо Ваш диск тріснув, то аргонодугове зварювання допоможе виправити становище. Завдяки йому можна не тільки зварити тріщину, а також відновити відсутні елементи.

Після ремонту литого диска, майстер збирає його і шину в комплект автомобільного колеса, балансує його і перевіряє на герметичність.

Виправлений, відремонтований диск встановлюється на Ваш автомобіль і головний біль, закінчується!

Наші майстри