Ремонт форсунок

Одним з головних елементів у системі живлення двигуна є форсунка. Вона дозволяє подавати паливо безпосередньо в камеру згоряння ДВС з певною частотою і в потрібному обсязі, з високою ефективністю – розпорошуючи його «парасолькою», що сприяє максимальному з’єднанню з повітрям для продуктивного і беззалишкового згоряння.

ремонт форсунокПаливні форсунки можуть мати конструктивні відмінності, різне управління. Так, виділяють два основних типи управління – механічний і електромеханічний. Більш сучасний варіант – електромеханічний. Він має масу переваг, але і ряд недоліків, які не дозволяють застосовувати його масово. Зокрема, це його дороге обслуговування і висока ціна самої установки.

Форсунка складається з корпусу, голки, розпилювача і пружини. Можлива конcтрукція з двома пружинами. За допомогою паливного насоса високого тиску бензин або дизель надходить у форсунку. Голка всередині форсунки піднімається і відкриває отвір для впорскування в камеру згоряння цієї порції. Як тільки тиск від ТНВД падає, голка повертається на місце і закриває сопло.

Будова форсунок приблизно однакова. Вонп може бути модифікованп в механічній форсунці присутністю двох пружин, збільшенням кількості сопел. Ці функціональні зміни дозволяють поліпшити роботу форсунки, знизити витрату палива і виділення шкідливих вихлопних газів.

Навіть якщо водій заливає максимально якісне паливо, стежить за станом паливної системи, форсунки все одно піддаються постійним сильним навантаженням і поступово зношуються.

До характерних симптомів несправностей, та необхідності ремонту або реставрації форсунок, відноситься:

  • Проблематичний запуск двигуна.
  • Поява чорного диму.
  • Нерівномірна робота двигуна.
  • Збільшення витрати палива.
  • Втрати потужності.

Ремонт форсунок може знадобитися через низку різних причин. Одна з основних проблем – низькоякісне паливо. Різні сторонні компоненти, що знаходяться в паливі, сприяють появі «осаду» в форсунках. Якщо ж в паливо потрапить вода, це може спровокувати моментальну поломку форсунок.

У кожної машини наслідки можуть бути самими різними. Одні «стрибають» при наборі швидкості, а в інших двигун взагалі припиняє працювати.

Причина несправності форсунок, крім низькоякісного дизельного палива, може критися в присутності металевих відходів в баку.

Невчасний ремонт (реставрація) форсунок може викликати ряд серйозних наслідків і зажадати більш дорогоякісного і тривалого втручання. Тому вкрай важливо звернутися за допомогою вчасно. І перше, з чого потрібно почати ремонт форсунок – діагностика. Саме вона дозволяє виявити причини поломки форсунки і неналежної роботи двигуна.

Вартість ремонту форсунок

Послуга Ціна
Демонтаж-монтаж форсунок від 500 грн.
Діагностика форсунок від 0 грн.
Реставрація форсунок 0 грн.
Демонтаж-монтаж ТНВД (паливний насос) від 800 грн.
Реставрація ТНВД (паливний насос) 0 грн.
Прошивка нового ТНВД (паливний насос) 1000 грн.
Демонтаж-монтаж баку від 700 грн.
Чистка баку від 300 грн.

Як виконується ремонт форсунок в нашому автосервісі

реставрація форсунокПроведення якісного ремонту форсунки можливо тільки тоді, коли людина володіє належними навиками і знаннями. Вирішити таку складну задачу можуть тільки відповідні фахівці. Адже відомо, що форсунки є ключовими елементами практично будь-якого автомобіля. І від стану форсунок залежить, чи буде ефективною робота всієї паливної системи. Якщо ремонт форсунок легкового автомобіля або вантажного автомобіля буде проведено професіоналами, то двигун буде працювати, як новий.

Виявлення причин неполадок паливної системи є вельми непростою місією, оскільки вона містить безліч датчиків, регуляторів і інших елементів. Тому ремонт форсунок двигуна повинен починатися з діагностики на спеціальному обладнанні. Перевірка на стенді дозволяє робити порівняння нових даних з заданими характеристиками, зазначеними виробниками.

Наші майстри