Ремонт МКПП

Ремонт механічних коробок передач – це одна з спеціалізацій нашого автосервісу. За час роботи наші фахівці досить добре вивчили механічні коробки передачі на різних марках автомобілів, тому ми можемо з упевненістю гарантувати, що впораємося з будь-якої по-поставленої завданням.

Ремонт і обслуговування МКПП здійснюють кваліфіковані і компетентні майстра. Роботи проводяться за допомогою високоточного обладнання. Під час ремонту ми враховуємо всі технічні рекомендації заводу виробника, дотримуємося нормативи збірки і використовуємо надійні запчастини, що дозволяє нам проводити ремонт якісно і точно в строк.

МКПП, це багатоступенева коробка передач. Залежно від числа ступенів, якими когось плекту коробка, механічні КПП бувають:

  • чотириступінчастою;
  • П’ятиступінчасті;
  • Шести ступінчасті і більш.

Залежно від кількості валів, які використовуються при перетворенні і розподілі крутного моменту двигуна, існують трехвальние коробки перемикання передач, які переважно-ного використовуються на анальних автомобілях і двох вальні, які застосовуються на передньопривідних транспортних засобах.

В цілому механічна коробка передач є одним з найбільш складних вузлів автомобіля. Ес-ли ви не фахівець і у вас немає доступу до професійного обладнання, то не намагайтеся про-вапна ремонт МКПП самостійно в гаражі, це може негативно позначитися на подальшій ра-боті вузла в цілому.

Фахівці нашого автосервісу «надають повний спектр послуг з обслуговування та ремонту механічних коробок передач на високому професійному рівні.

Перед початком ремонту проводиться діагностика МКПП, за допомогою якої виявляється точна причина поломки, після цього МКПП знімається з автомобіля і розбирається. Всі зняті деталі ретельно промиваються, проводиться заміна що вийшли з ладу деталей або їх дефектовка. Після всіх виконаних робіт МКПП збирається і встановлюється на автомобіль.

Ми гарантуємо, що впораємося з будь-поломкою трансмісії. У нашому тих центрі, є все усло-вия для зняття МКПП, її ремонту або заміни. Залежно від ступеня складності поломки, на відновлення МКПП може знадобитися від 1 до 3 робочих днів.

Якщо ви помітили будь-яку несправність МКПП, звертайтеся відразу до фахівців нашого автосер-вису за допомогою, адже поточний дрібний ремонт завжди обійдеться дешевше, ніж зробити капиталь-ний ремонт МКПП.

Вдячні відгуки наших постійних клієнтів підтверджують кваліфікацію наших специалистов і високий рівень їх роботи.

Дотримуйтесь елементарних правил експлуатації МКПП під час руху, будьте уважні до ознак несправностей коробки передач, приїжджайте мінімум раз на рік в автосервіс на диагно-стику КПП і регулярно проходите техобслуговування свого автомобіля і тоді, капітальний ремонт МКПП вам не знадобиться досить довгий час.

Наші майстри