Ремонт паливної системи

Їзда в важких умовах на поганому пальному, несвоєчасна заміна фільтрів і нерегулярний злив конденсату з дизеля викликають поломку паливної системи. Дорогого капітального ремонту можна уникнути, якщо вчасно помітити симптоми поломки одного або декількох вузлів подачі пального.

«Тривожні» ознаки

Про засміченості паливної системи вантажного або легкового автомобіля говорять:

  • погіршення динаміки машини при розгоні;
  • збільшення витрати палива;
  • їдкий запах з вихлопної труби;
  • проблеми з роботою двигуна.

Мотор троит на холостому ходу або працює не в повну потужність, може не запускатися. Це говорить про порушення подачі палива через забитого повітряного фільтра, який пережив-тих магістралей або низької продуктивності паливного насоса.

Види робіт

Ремонт паливної системи в автосервісі починається з перевірки вузлів, діагностики бензинового або дизельного двигуна. Робота проводиться в кілька етапів:

  1. Комп’ютерна діагностика (на авто з бортовими комп’ютерами). Сканування проходить за допомогою сучасної апаратури, що дозволяє точно виявляти поломку.
  2. Замір тиску в паливних магістралях манометром. Прилад підключають до паливо-проводу, визначають робочий тиск в різних режимах роботи мотора. На основі по-отриманих показань роблять висновок про герметичність паливної системи і характер несправності.
  3. Огляд ТНВД. Якщо виявлено низький тиск в системі, паливний насос разом з фільтром знімається і перевіряється на стенді.
  4. Діагностика форсунок. Форсунки проходять стендові випробування, якщо тиск в нормі, але є підозра, що в мотор надходить мало пального.

Іноді досить промити форсунки від нагару, щоб система подачі палива початку нормально працювати.

Профілактичні роботи

Своєчасна заміна фільтрів, регулярна промивка бака, слив конденсату на дизельних двигунах – це дієві способи збільшити ресурс паливних вузлів і заощадити на ремонті. На жаль, автолюбителі часто забувають про проведення профілактики, а потім не знають, що робити з заглухлу на дорозі машиною.

Якщо ви зіткнулися з поломкою паливної системи, наші майстри точно визначити не-справний елемент в рамках безкоштовної діагностики та зроблять ремонт. При проведенні ремонтних робіт використовуються оригінальні запчастини, мастильні рідини, витратні матеріали, ціна яких на 20-30% нижче, ніж в роздрібних автомагазинах.

Наші майстри