Ремонт ходової

Підвіска автомобіля впливає на його стійкість і динамічність пересування. З усіх частин – ходова найбільш сильно страждає від навантажень. Важливо вчасно побачити несправності й усунути їх на ранній стадії.

Підвіска складається з безлічі елементів, що виконують особливі функції і мають свою зону відповідальності, але тим не менш, при порушенні роботи одного елемента страждає вся система, що відбивається на характері поїздок.

Пружини – пружні елементи, які використовуються переважно в легкових авто. Доповнюють кон-струкціюстійки, важелі і амортизатори. Найчастіше, першої заміни пружин вимагає передня підвіска – саме в ній навантаження на ці елементи найбільш висока.

Важелі – елементи, призначені для кріплення коліс до кузова авто. Найчастіше, ремонт рикомгов підвіски передбачає заміну сайлентблоків або кульових опор – основних деталей. За часом і вартості ці заходи зовсім не обтяжливі, в той час, як користь від такого обслуговування дуже велика.

Те ж саме можна сказати і про заміну стійок стабілізатора. Визначити, що прийшов час для цієї сервісної операції можна по характерному стуку з боку передньої підвіски при подоланні навіть невеликих нерівностей на повільній швидкості. Заміна втулок стабілізатора не відніме много часу, але виконувати її краще в перевіреному сервісі, обладнаному всім необхідним.

Якщо в авто несправні пружини і амортизатори, в першу чергу це позначиться на стані сту-пічних підшипника, колісних дисків і трансмісійного вала. Саме тому заміна підшипника також є вельми затребуваною послугою. Ще один незначний на перший погляд, але найнеобхідніший при більш детальному знайомстві з конструкцією авто момент – заміна пиляків. Саме такі невеликі деталі в кінцевому підсумку визначають якість експлуатації авто.

Найсучасніші і технологічні автомобілі обладнані підвіскою з електронним управням. Ремонт пнемопідвіски – саме таку назву вона носить – істотно складніше, ніж роботи з традиційними системами. Саме тому заміна Пневмоамортизатор і інші роботи цього роду повинні бути доручені тільки досвідченим висококваліфікованим фахівцям.

Ремонт підвіски потрібно, якщо ви помітили:

  • знос коліс при маневруванні і входження в повороти;
  • нестійкість при прямолінійній швидкісному русі;
  • сторонні стуки;
  • збільшення гальмівного шляху;
  • віддачу педалі гальма назад при натисканні.

Всі необхідні послуги з ремонту ходової за прийнятними цінами і на високому якісному рівні виконують майстри нашого автосервісу. Ми готові допомогти власникам автомобіля будь-якої марки і моделі.

Наші майстри