Заміна газового фільтра

Газобалонне обладнання (ГБО) стає все більш популярним, оскільки дозволяє знизити вартість експлуатації автомобіля за рахунок зменшення витрат на паливо. Однак для того, що-б ГБО працювало безперебійно і виправдовувало очікування власника, необхідно користуватися по-справжньому якісним, добре очищеним газом.

Для цих цілей в системах ГБО використовують фільтри, які «відсікають» сторонні домішки і забруднення:

  • Крапельки олії.
  • Конденсат.
  • Мікроскопічні шматочки металу.
  • Частинки пилу.

ГБО 2 і 4 поколінь, якими користується переважна більшість російських автомобілістів, укомплектовано двома фільтрами: грубої (попередньої) очищення і тонкого очищення. Чим ефективніше працюють фільтри, ніж більш якісний газ надходить в двигун. Однак будь-який фільтр з часом забивається або зношується, і його необхідно замінювати. У більшості слу-чаїв, за технічною документацією фільтри підлягають заміні через кожні 10 — 15 тисяч кіломет-рів пробігу. Якщо ж автомобіль піддається інтенсивної експлуатації на брудних і запилених дорогах, таку процедуру потрібно проводити частіше.

Багато власників автомобілів, на жаль, не приділяють цьому належної уваги, то посилаючись на брак часу, то сподіваючись на горезвісний «авось». Однак їзда з сильно засміченими газовими фільтрами може привести до поломки редуктора. Тому краще все-таки знайти час і вчасно замінити фільтри. Тим більше, вартість фільтрів в порівнянні з вартістю редуктора зовсім невелика.

Ознаки які свідчать про необхідність заміни газового фільтра

Які ознаки можуть свідчити про те, що необхідно терміново замінити фільтри?

  • Двигун не розвиває повну потужність.
  • Збільшується витрата палива.
  • Газ надходить з перебоями, внаслідок чого двигун може періодично «глухнути».
  • Під час руху можуть бути «ривки».

В принципі, заміна фільтра ГБО не представляє якоїсь суттєвої складності, і досвідчений водій цілком може впоратися з цією справою своїми силами. Але якщо ви сумніваєтеся в своїх здібностях, краще довірити таку роботу нашим кваліфікованим майстрам.

Ми все зробимо швидко і бездоганно і досвідчені майстри нашого автосервісу надають клієнтам широкий перелік послуг, серед яких заміна газових фільтрів ГБО, в тому числі, 4 покоління. Робота буде зроблена оперативно, і двигун вашого автомобіля отримає надійний захист від по-падання домішок. Звертайтеся, ми завжди допоможемо! А вартість наших послуг більш ніж демокра-тичная.

Наші майстри