Заправка і ремонт автокондиціонерів

Заправка автокондиціонерів проводиться в нашому сервісі грамотними фахівцями, з великим досвідом роботи.

Автокондиціонер — це одна з тих опцій, якої приділяють пильну увагу при покупці автомобілів. Адже комфорт в салоні автомобіля, особливо в жарку пору року, в найбільшою мірою залежить від кондиціонера. Однак, з наявністю кондиціонера також пов’язана і необхідність в його своєчасному обслуговуванні, а іноді в ремонті.

Ремонт автокондиціонерів потрібно проводити тільки в майстернях, що спеціалізуються на ремонті систем охолодження автомобіля.

Якщо Вам потрібна надійна майстерня, професійно надає такі послуги як заправка автокондиціонерів і ремонт радіаторів кондиціонера, до Ваших послуг наша компанія.

Основний несправністю в системі кондиціонування є витік фреону. Вона з’являється в слідстві розгерметизації системи, зазвичай відбувається в місцях з’єднання різних елементів-тов. Причиною найчастіше служить вібрація різних блоків і трубок-фреонопроводів. Старість ущільнювачів також може бути причиною розгерметизації. У будь-якому випадку при витоку холодоагенту слід якомога швидше усунути несправність.

Рівень холодоагенту в системі кондиціонування встановлюється автовиробником індивідуально для кожної марки автомобіля. Його необхідно перевіряти мінімум раз на два роки і, в разі виявлення витоку, усунути причину і провести заправку кондиціонера.

Діагностика несправностей, ремонт і заправка кондиціонера вимагають наявності спеціального обладнання і матеріалів. Цю роботу повинен виконувати тільки спеціально навчений майстер.

Вартість робіт в нашому сервісі невисока, але зрозуміло все буде залежати від складності та локалізації поломки. Але якщо ви шукаєте краще співвідношення ціни і якості, то наш сервіс точно буде для Вас ідеальним рішенням!

Послуги по ремонту і заправці автокондиціонера

Наш автосервіс пропонує Вам наступні послуги:

  • діагностика системи кондиціонування;
  • антибактеріальна чистка автокондиціонерів;
  • заправка автокондиціонерів у Львові;
  • ремонт радіатора кондиціонера;
  • виготовлення шлангів високого тиску;
  • ремонт трубок кондиціонера (конденсатора);
  • заміна трубок на шланги високого тиску;
  • ремонт компресора кондиціонера.

Всі роботи проводяться кваліфікованими фахівцями з величезним професійним досвідом.

Наші майстри