Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Acura у Львові

Яскравим прикладом може служити автомобіль Acura 3.2 TL — цей седан зроблений в США. Його проект був розроблений в каліфорнійському відділенні Honda, а збирається автомобіль на заводі, розташованому в Огайо, та й в Росію цей автомобіль експортується з штатів. Або, наприклад, Acura MD-X — розроблена, спираючись на платформу «Одіссея» (досить відомий мінівен), виготовляється на заводі «Хонди» в Канаді. У тому, що автомобіль створюється в США, є безліч плюсів для американців, один з них — запчастини Акура не потрібно замовляти з Японії, а можна отримати прямо з американського заводу. Це значно зменшує вартість ремонту, і при цьому використовуються фірмові запчастини Acura.Ремонт acura

Автомобіль Acura MD-X, як і його найближчі конкуренти (BMW-X5, Мерседеси М-класу), кращий для комфортних поїздок в межах міста. Але повний привід дозволяє з легкістю керувати цим автомобілем і за межею міста, на відносно поганих дорогах. Щоб зробити якісний сервіс Acura MD-X потрібно звертатися в кваліфікований автомобільний центр. Таким центром і є наша компанії, досвідчені фахівці якої зможуть надати вам будь-яку професійну допомогу. З якістю, яким відрізняється робота наших фахівців, може посперечатися тільки фірмовий автосервіс Акура. І повірте нам — ми в цьому спору не поступимося!

Наша компанія проводить ремонт Acura будь-якої складності, поставляє необхідні запчастини і виробляє якісний сервіс Акура. Фахівці нашої компанії однаково якісно виконують ремонт двигуна, змінюють запчастини Acura, проводять планове ТО і будь-які інші роботи.

Ремонт Акура вимагає від виробляє його майстри відповідної кваліфікації. Тому, всі фахівці, які здійснюють ремонт Acura, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, які проводяться майстрами заводу-виробника. Крім того, відповідно до вимог виробника, щоб здійснювати якісне обслуговування, необхідно використовувати тільки фірмові запчастини Акура або їх якісні аналоги — це основне правило, якого повинен дотримуватися кожен автосервіс Акура.

Якщо, здійснюючи ремонт автомобілів, фахівець технічного сервісу буде застосовувати не фірмові запчастини Акура, то автомобіль втратить право на гарантійне обслуговування. Тому ми рекомендуємо вам звертатися до нас — в нашій компанії, виробляючи ремонт Акура, майстри завжди використовують виключно ті запчастини, які були схвалені виробником.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете не тільки отримати якісне обслуговування і ремонт, а й придбати всі необхідні вам запчастини Акура. Будь-які запчастини Acura, які потрібні для ремонту, завжди є в наявності на складі нашої фірми. Але якщо раптом сталося таке, що необхідні вам запчастини Акура на складі відсутні, то засмучуватися не варто. Є вихід: ви можете придбати потрібні вам деталі під замовлення. Ваше замовлення вами запчастини Acura поставляються прямо від їх виробника, без участі посередників. Таке ведення справ дає нам можливість реалізовувати запчастини практично за заводською ціною і виробляти недорогий сервіс Акура. Всі запчастини, які є в нашому асортименті, є фірмовими, про що свідчать відповідні сертифікати.

Запчастини для Acura

Запчастини Acura від нашого технічного центру відповідають всім вимогам щодо якості. Купуйте у нас запчастини, здійснюйте ремонт і ТО Акура в нашому автосервісі, і ваш автомобіль буде «відчувати себе» відмінно!

Може проводитися ремонт автомобілів Pontiac з заміною гальмівних колодок, якщо вони зносилися в результаті інтенсивної експлуатації. При нормальній їзді, заміна гальмівних колодок виробляється кожні 80 тис. Км. Гальмівні колодки на будь-яку модель автомобіля можна придбати безпосередньо на складі автосервісу, тому довго чекати запчастин не доведеться.

Наші майстри