Діагностика ходової

Навряд чи хтось зможе посперечатися з виразом: «Запорукою ідеального ремонту — є якісна і професійна діагностика ходової». Майстри по автослюсарній справі, справжні фахівці діагностика ходовоїнашого автосервісу проведуть діагностику ходової частини вашого автомобіля, виявлять всі несправності, дадуть рекомендації по заміні та усунення неполадок.

Автомобіль — зараз це не просто засіб пересування — це комфорт, і він повинен бути у всьому. Кожен власник автомобіля, який вже не перший день їздить на своєму автомобілі може відчути:

  • сторонні стуки, скрипи, гул і т.д.;
  • машина перестала тримати дорогу;
  • при гальмуванні скрип або свист;
  • вібрація керма.

Своєчасна діагностика ходової автомобіля і усунення несправностей

Важливо перевірити ходову частину, в разі якщо ви заїхали в велику яму або наїхали на купину. Своєчасна діагностика і усунення несправностей, дозволить вашому автомобілю служити вам довгі роки. Не затягуйте з ремонтом незначних поломок, вони можуть привести до більш складного і дорогого ремонту.

На люфт-детекторі — обладнання допомагає виявити причину «гуляння», виявити люфти в подробицях, від кульових опор до рульової тяги за короткий проміжок часу — процедура займає не більше 15 хвилин, але вона актуальна при визначенні горизонтальних люфтів.

діагностика ходової у ЛьвовіАкустична діагностика ходової — ефективна, коли мають місце вертикальні люфти, виявити які неможливо першим способом, передбачає підключення до підвіски спеціальних датчиків, що зчитують шуми, вібрації і передають їх на пульт управління пристроєм, що допомагає визначити вийшов з ладу елемент.

Оптимальний спосіб вибирає майстер, виходячи з проблем, виявлених в ході тест-драйву. Так, діагностика передньої підвіски авто відрізняється підвищеною складністю, що обумовлено її конструкцією і кількістю елементів — приводу, рульової тяги, важеля, пружин, амортизаторів, штанги, не кажучи про прокладці. Тому займає вона більше часу, так як паралельно можуть використовуватися все 3 способи. Діагностика задньої підвіски кілька простіше, що знову ж таки пов’язано з пристроєм — відсутні елементи керування ТЗ, тому стукіт може бути викликаний амортизаторами, реактивними тягами, ущільнювачами або ослабленням кріплень вихлопної труби. З причини цих особливостей буде відрізнятися і вартість діагностики підвіски авто.

Скільки коштує діагностика ходової у Львові

Що стосується розцінок, у нас вони одні з найнижчих у Львові при стабільно високій якості. Тарифи залежать від різних факторів — моделі авто, характеру проблеми, її складності, необхідності застосування різного устаткування, які способи тестування застосовувалися, інші, тому остаточну вартість скаже майстер.

Після діагностики ходової ви можете замовити запчастини або через наш відділ замовлень, або придбати самостійно. І далі записатися на заміну або ремонт агрегатів. Наші майстри якісно і в оптимальні терміни зроблять ремонт або заміну несправних деталей.

Найменування

Ціна, грн.*

Діагностика ходової (підвіски)

180

Комп’ютерна діагностика

200

Наші майстри