Заміна амортизаторів і стійок

Заміна амортизаторів — завдання, яке довіряють тільки професіоналам! Майстри нашого центру з гарантією якості і в найкоротші терміни виконають наступні роботи:

  • Заміну клапана залишкового тиску;
  • Заміну ущільнюючих деталей;
  • Установку нових кілець (для забезпечення герметизації);
  • Затока нової рідини.

Існує кілька варіантів несправності амортизаторів:

  1. пошкодження сальника

При пошкодженні сальника, як правило через постійне тертя, через нього випливає робоча рідина. Таке трапляється в разі зносу ущільнюючої частини. Але іноді поломка відбувається несподівано — через потрапляння пилу або утворення льоду на штоку в холодну погоду.

  1. зношення штока

Знаходяться у втулці тефлонові кільця з часом зношуються, і тоді ударні навантаження припадають на шток. В даному випадку терміновий ремонт дозволить уникнути розлому всієї направляючої втулки.

  1. Розрив втулок амортизатора

Втулки — тендітні елементи. Як правило, поломка відбувається через зношування штока. Складність їх ремонту не висока, але іноді неможлива через конструктивних особливостей.

  1. Поломка поршневих клапанів

Клапани — міцний компонент амортизатора, але іноді вони приходять в непридатність через поврежде-ня сальника і поломки тефлоновим кілець. Через пошкоджені деталі в амортизатор проникає бруд, яка робить прилягання клапанів нещільним. Як підсумок, такі амортизатори починають бол-таться і погано працювати.

Чому варто звернутися до нас?

Замовляючи наші послуги з ремонту амортизатора, ви отримуєте наступні переваги:

  • Висококваліфіковані фахівці. Співробітники нашого центру мають колосальний досвід роботи в даній сфері, що гарантує якість послуг, що надаються.
  • Доступні ціни. Крім професійного ремонту амортизаторів ми пропонуємо найнижчі ціни при найкращій якості.

Звертаючись в наш технічний центр, ви отримуєте якісний ремонт, економите час і грошові кошти!

За довгий час роботи наша компанія накопичила значний досвід в області ремонту і тюнінга амортизаторів. На нашому виробництві ми можемо відремонтувати будь-який амортизатор з практично будь-яким дефектом.

Після оформлення наряд-замовлення і зняття амортизатора з автомобіля проводиться первинна дефектовка. На цій стадії діагностики майстер може визначити ремонтопридатність амортизатора, точну суму і терміни ремонту.

Наші майстри