Діагностика авто перед покупкою

Спритні продавці легко можуть обвести навколо пальця навіть автовласника зі стажем. На допомогу приятеля теж не варто розраховувати, тому що хороший друг — це не професія. Вибирати і перевіряти автомобіль повинен тільки незалежний автосервіс.

Знайшли вигідну пропозицію? Продавець квапить з оформленням і каже, що ви вже 10-ий? Не поспішайте купувати кота в мішку! Під капотом і блискучою на сонці фарбою може бути маса неприємних сюрпризів. Дізнайтеся прямо зараз, скільки коштує діагностика автомобіля перед покупкою, і скільки ви можете заощадити з нашою допомогою.

Чому варто зробити діагностику перед покупкою автомобіля

Діагностика перед покупкою — це реальна допомога знає технічні тонкощі майстра, без-небезпека покупця і економія коштів. Якщо раніше виверти використовували тільки перекупники, то зараз і автовласники не гребують різними махінаціями.

  1. 9 автомобілів з 10 спочатку потребують ремонту.
  2. 99% продавців приховують від покупця правду.
  3. 60% машин виставляють за завищеною ціною.
  4. 3% нових автомобілів вже в автосалоні продаються битими.

В інтернеті можна знайти інформацію з будь-якого питання: чим оновити пластик в салоні, яку присадку і антітечь залити в двигун або радіатор, як скинути помилку, перепідключитися контак-ти з палаючої лампочки на іншу.

Що входить у діагностику перед покупкою? комплексна діагностика на сто

Майстри на СТО у Львові ретельно оглядають на підйомнику кузов, перевіряють ЛКП, оптику, електро-проводку, трансмісію, заміряють компресію двигуна, тестують гальмівну систему, проводять комп’ютерну діагностику за допомогою сканерів і стендів, оглядають ходову, салон і багажник, проводять тест-драйв. Після огляду надаємо офіційний акт технічного огляду із зазначенням всіх несправностей.

Перевірка автомобіля перед покупкою починається з комп’ютерної діагностики, так як самі НЕ-приємні моменти в роботі автомобіля це несправність двигуна, коробки передач і електронних систем автомобіля. У разі серйозних несправностей проводити подальшу діагностику не має сенсу.

Наступним етапом буде дігностика ходової частини автомобіля, якісно перевірити ходову частину авто так само важливо, так як це в першу чергу безпека водія.

Поки машина знаходиться на підйомнику, майстер відразу оглядає її на предмет серйозних аварій, чи немає на днищі автомобіля ознак зварювання або ремонту. Що могло призвести до порушення геометрії автомобіля.

Після перевірки всіх систем автомобіля, майстер перевіряє шпаклеметром чи фарбували авто, якщо так, наскільки якісно був проведений ремонт. Адже ми прекрасно розуміємо, що дуже мало автомобілів, які за 3-5 років жодного разу ніхто не подряпав або НЕ притер в пробці.

Всі несправності знижують вартість даного авто. Майбутній власник повинен знати, до чого готуватися.

Наш автосервіс проводить діагностику систем автомобіля перед покупкою, і майстри ставляться з усією відповідальністю до даної процедури.

Наші майстри