Чіп тюнінг двигуна авто у Львові

Чіп-тюнінг – це електронне перепрограмування електронного блоку управління двигуном автомобіля (ЕБУ).

чіп тюнінг авто у ЛьвовіВ сучасних автомобілях двигуном управляє ЕБУ, який за допомогою великої кількості датчиків зчитує інформацію про роботу двигуна, і використовуючи закладені в нього програми, регулює різні параметри, такі як час вприску, кут випередження запалювання, тиск в рампі, тиск надуву…
В результаті редагування програми можна отримати суттєві зміни в роботі двигуна. Чіп-тюнінг двигуна – самий сучасний спосіб зменшити розхід палива та покращити динаміку Вашого автомобіля. Цей вид тюнінгу безпечний для двигуна і не зменшує його ресурс.

Результатом чіп-тюнінгу двигуна є:

 • Збільшення потужності;
 • Зменшення споживання палива на 10-25 %;
 • Збільшення обертового моменту;
 • Рівний розгін авто без «провалів»;
 • Хороша динаміка навіть при включені кондиціонеру.

Також на більшості моделей автомобілів є можливість програмно відключити датчик кисню, який вмонтований за каталізатором, а на дизельних автомобілях сажовий фільтр і клапан EGR.
Це дозволяє безпечно видалити каталітичний нейтралізатор (сажовий фільтр), не отримавши при цьому на панелі лампочку «Check Engine»
Програмне відключення помилок при видаленому каталізаторові (сажовому фільтрі) – найбільш правильне рішення в таких ситуаціях.

Вартість чіп-тюнінгу (перепрошивки) двигуна авто у Львові

Послуга Ціна
Чіп тюнінг (перепрошивка) двигуна автомобіля Від 3000 грн

Чіп-тюнінг вирішує також інші практичні завдання:

 • програмне відключення клапана ЕГР;
 • видалення помилок по лямбда зонду при видалення каталізатора;
 • програмне відключення сажового фільтру на дизельних автомобілях;
 • корегування роботи двигуна із встановленим на нього  ГБО;
 • корегування обертів холостого ходу;
 • корегування режиму включення кондиціонеру;
 • корегування алгоритмів роботи  CVT, АКПП.

Зробивши вибір на нашу користь, Ви зможете отримати наступні переваги:

 • Сучасна технічна база, оперативність. Інструменти і обладнання, що застосовуються в автосервісі, є виключно оригінальними і сертифікованими. Використання передових приладів дає нам можливість виконувати чіп-тюнінг авто і подальше калібрування на межі ювелірної точності, без тривалого очікування і в деяких випадках, навіть без демонтажу блоку управління.
 • Висококласне і доброзичливе обслуговування. Всі співробітники, що входять в штат автосервісу, є фахівцями екстра-класу. Команда інженерів включає в себе людей, практичний стаж роботи яких перевищує 10 років. Для підтримання кваліфікації та отримання додаткових знань, вони регулярно проходять практику в Німеччині і вдосконалюють свої навички. Наші майстри завжди готові прийти до Вас на допомогу, часом, навіть якщо проблема виникла в неробочий час.
 • Дійсно відчутний ефект. Регулювання завжди виконується в рамках ресурсу автомобіля, що закладається виробником. На звичайних бензинових автомобілях без турбіни, збільшення потужності двигуна після чип-тюнінгу становить близько 10 — 13%. Бензинові авто з турбованими двигунами, дозволяють досягти приросту потужності аж до 35%. Дизельні автомобілі ще більш «піддатливі» в плані чіп тюнінгу. Також для машин з моторами будь-якого типу, відзначається збільшення крутного моменту в області низьких оборотів, поліпшення динаміки при розгоні і приріст маневреності.
 • Лояльна цінова політика. Наш актуальний прайс-лист гранично доступний і прозорий. Ми намагаємося уникати великих витрат на агресивну рекламу, змушуючи Вас оплачувати наші акції та презентації. Завдяки цьому діючі розцінки вигідні і повністю виправдані. Окремо варто відзначити, що оптимізація веде до збільшення терміну експлуатації двигуна і КПП, зберігає ресурс комплектуючих і підвищує їх витривалість до різних навантажень. Як підсумок, початкові витрати на чіп-тюнінг завжди обертаються значною економією в майбутньому.
 • Якість наших програм підтверджено контрольними вимірами на стенді автосервісу. Ви отримаєте документ у вигляді графіків ДО і ПІСЛЯ чіп-тюнінгу. Тим самим Ви можете бути впевнені, що дійсно отримали обіцяну надбавку потужності і крутного моменту

Щоб записатися на візит в «Автосервіс Львів» або отримати відповіді на питання, щодо чіп тюнінгу, зв’яжіться через сайт з нашим менеджером, заповнивши відповідну форму або за контактним телефоном. Компетентний співробітник люб’язно допоможе Вам розібратися у всіх нюансах.

Наші останні роботи

Усе про чіп-тюнінг у Львові читайте на веб-сайті.

Наші майстри