Заміна та ремонт рульової рейки

Незважаючи на те, що деталі і елементи системи рульового управління на автомобілях відрізняються підвищеним ресурсом і високою надійністю, іноді все ж може наступити ситуація, в якій потрібна заміна рульової рейки. Дана ситуація може настати при дуже великому пробігу, або при експлуатації автомобіля в умовах агресивного водіння або доріг поганої якості.

Практично у всіх сучасних легкових автомобілів механізм управління передбачає наявність гідравлічної кермової рейки. З її допомогою обертальні рухи керма передаються на передні колеса — від неї безпосередньо залежить керованість автомобіля і його маневреність.

При обертанні рульового колеса зусилля передається на шестерні, які в свою чергу переміщують рульову рейку. За нею рухаються тяги рульового приводу, а за ними — маточини, на яких розміщені колеса. Таким чином, автомобіль повертає синхронно з поворотом керма водієм.

Щоб зробити управління більш легким, до механізму управління додається гідропідсилювач керма. Залежно від положення керма в певну порожнину силового циліндра направляється потік робочої рідини, тиск нагнітається і перетворюється в переміщення штока або поршня, який повертає колеса за допомогою системи важелів. У підсумку рульове управління стає ліг-ким — водій докладає менше зусиль і менше втомлюється за кермом.

Багато СТО не беруться за ремонт рульових рейок через відповідальності та складності цього завдання. Наш автосервіс труднощів не боїться і зможе відновити деталь, зробивши її такою ж надійною, якою вона була при купівлі транспортного засобу.

Ознаки які свідчать про необхідність заміни (ремонту) рульової рейки

Симптомами, які можуть свідчити про необхідність провести заміну рульової рейки є:

  • Збільшений вільний хід рульового колеса;
  • Люфт рульового колеса;
  • Стукоти і інші сторонні звуки при повороті рульового колеса;
  • підклинюванням керма;
  • З рульової рейки підтікає масло.

З тієї причини, що система рульового управління є однією з найважливіших з точки зору безпеки систем автомобіля, ремонт і заміна рульової рейки повинна проводитися тільки про-професіонали з використанням запчастин, сертифікованих заводом виробником. У нашому сервісі працює кілька автомеханіків-фахівців зі стажем більше 10 роботи саме з легковими автомобілями.

Що пропонує наш автосервіс у Львові

Крім швидкого і якісного ремонту, ми можемо гарантувати вам краще співвідношення ціна-якість на запчастини і роботу. При ремонті життєво важливих систем автомобіля ніколи не сліду-ет шукати тільки найнижчу ціну, адже якщо деталі або роботи виявляться неналежної якості, дана дешевизна можуть варто вам здоров’я або навіть життя!

Наш автосервіс у Львові володіє власним складом найбільш затребуваних запчастин, необхідних для заміни рульової рейки. У зв’язку з цим, вибираючи наш автосервіс, ви виключаєте необхідність очікування потрібних деталей, і отримуєте оперативний ремонт з використання якісних запчастин, схвалених виробником.

Наші майстри