Ремонт рульової рейки

Незважаючи на те, що деталі і елементи системи рульового управління на автомобілях відрізняються підвищеним ресурсом і високою надійністю, іноді все ж може наступити ситуація, в якій знадобиться ремонт рульової рейки. Дана ситуація може настати при дуже великому пробігу, або при експлуатації автомобіля в умовах агресивного водіння або доріг поганої якості.

Практично у всіх сучасних легкових автомобілів механізм управління передбачає наявність гідравлічної рульової рейки. З її допомогою обертальні рухи керма передаються на передні колеса – від неї безпосередньо залежить керованість автомобіля і його маневреність.

При обертанні рульового колеса зусилля передається на шестерні, які в свою чергу переміщують рульову рейку. За нею рухаються тяги рульового приводу, а за ними – маточини, на яких розміщені колеса. Таким чином, автомобіль повертає синхронно з поворотом керма водієм.

Щоб зробити управління більш легким, до механізму управління додається гідропідсилювач керма. Залежно від положення керма в певну порожнину силового циліндра направляється потік робочої рідини, тиск нагнітається і перетворюється в переміщення штока або поршня, який повертає колеса за допомогою системи важелів. У підсумку рульове управління стає ліг-ким – водій докладає менше зусиль і менше втомлюється за кермом.

Багато СТО не беруться за ремонт рульових рейок через відповідальності та складності цього завдання. Наш автосервіс труднощів не боїться і зможе відновити деталь, зробивши її такою ж надійною, якою вона була при купівлі транспортного засобу.

Ознаки які свідчать про необхідність заміни (ремонту) рульової рейки

Симптомами, які можуть свідчити про необхідність провести ремонт рульової рейки є:

  • Збільшений вільний хід рульового колеса;
  • Люфт рульового колеса;
  • Стукоти і інші сторонні звуки при повороті рульового колеса;
  • підклинюванням керма;
  • З рульової рейки підтікає масло.

З тієї причини, що система рульового управління є однією з найважливіших з точки зору безпеки систем автомобіля, ремонт і реставрація рульової рейки повинна проводитися тільки про-професіонали з використанням запчастин, сертифікованих заводом виробником. У нашому сервісі працює кілька автомеханіків-фахівців зі стажем більше 10 роботи саме з легковими автомобілями.

Вартість ремонту та реставрації рульової рейки

Послуги / ціна Легковий. Зі зняттям Джип. Мікроавтобус. Зі зняттям
Діагностика рульової рейки безкоштовно* безкоштовно* безкоштовно* безкоштовно*
Ремонт гідравлічної рульової рейки від 1800 грн. від 2600 грн. від 2100 грн. від 3000 грн.
Ремонт механічної рульової рейки з електро приводом від 1400 грн. від 1800 грн.
Ремонт рульової колонки від 800 грн.
Заміна рульової хрестовини від 300 грн. від 400 грн. від 300 грн. від 600 грн.

Що пропонує наш автосервіс у Львові

Крім швидкого і якісного ремонту рульової рейки, ми можемо гарантувати вам краще співвідношення ціна-якість на запчастини і роботу по реставрації рульової рейки. При ремонті життєво важливих систем автомобіля ніколи не сліду-ет шукати тільки найнижчу ціну, адже якщо деталі або роботи виявляться неналежної якості, дана дешевизна можуть варто вам здоров’я або навіть життя!

Наш автосервіс у Львові володіє власним складом найбільш затребуваних запчастин, необхідних для заміни рульової рейки. У зв’язку з цим, вибираючи наш автосервіс, ви виключаєте необхідність очікування потрібних деталей, і отримуєте оперативний ремонт з використання якісних запчастин, схвалених виробником.

Наші майстри