Діагностика двигуна

Діагностика двигуна – це надійний і швидкий спосіб оцінити працездатність автомобільного двигуна, виявити проблеми при їх наявності. Сучасне обладнання дозволяє виконувати комп’ютерну діагностику на високому рівні, виявляючи навіть несуттєві похибки, які згодом можуть привести до більш серйозних проблем.

Що входить в комп’ютерну діагностику двигуна

  1. Комп’ютерна діагностика двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ). Бензиновий або дизельний двигун підключається до комп’ютера, який зчитує наявні помилки і значення датчиків системи.
  2. Повна діагностика системи упорскування. Ретельно перевіряються системні елементи (дроти, свічки, модулі), рівень тиску палива, герметичність впускного колектора (перевіряється за допомогою генератора диму), газоаналізу (рівень вихлопів СО2 і О2 і СО-СН), сигналів датчика осцилографа.
  3. Діагностика поточного стану і наявного ресурсу механічної частини без розбирання. Виконується перевірка компресії, стану ременя ГРМ і положення міток. Здійснюється ендосканування і перевірка на наявність витоків надпоршньового простору, тиску масла.

Оптимальна частота виконання діагностики двигуна автомобіля

Фахівці рекомендують проходити діагностику мотора не тільки при виявленні неполадок в роботі, але і для профілактики. Гарна діагностика виконується на сучасному обладнанні в спеціалізованих центрах, наприклад, в нашому автосервісі у Львові.

Щоб двигун, що працює на дизелі або бензині, функціонував безперебійно, необхідно раз на рік проходити діагностику. Це дозволить своєчасно виявити відхилення від норми і усунути їх, не доводячи до плачевного результату.

Якщо ж ви нехтуєте профілактикою, очікуйте проблем. Якщо на панелі приладів загорілася лампочка “Check Engine”, слід звернутися в автосервіс. І зробити це негайно.

Чому нам довіряють діагностику двигуна у Львові

Ось лише деякі причини, чому варто звернутися до нас:

  1. Сучасне обладнання останнього покоління. Сканери, оптичні ендоскопи, газоаналізатори та інша техніка регулярно оновлюється.
  2. Кваліфіковані співробітники з великим досвідом роботи. Майстри володіють необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, що дозволяє досягати відмінного результату.
  3. Оперативні терміни виконання.
  4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  5. Відсутність черг. Налагоджені механізми рятують клієнтів від довгого очікування в черзі.
  6. Прийнятна вартість за якісну роботу.

Наші майстри