Заміна фільтрів

В кожному автомобілі є системи, для коректної роботи яких необхідні фільтри. Вони перешкоджають попаданню шкідливих часток, що забезпечує надійний захист багатьох деталей. Кожен з них має свій термін придатності, тому щоб уникнути серйозних пошкоджень їх необхідно час від часу замінювати. Майстри нашого автосервісу в виконують подібні процедури вже багато років. Приїжджайте до нас, і ви неодмінно залишитеся задоволені нашими послугами.

Одним з важливих умов коректної роботи двигуна є використання хорошого масла. Воно забезпечує мастило основних деталей, що запобігає їх тертя. Згодом в нього починають потрапляти частинки металу і бруду. Коли їх збирається надто багато необхідно залити нове масло, інакше воно буде завдавати шкоди мотору.

Майстри нашого автосервісу рекомендують разом з заміною масла виконувати заміну фільтрів. Вони необхідні для очищення масла від зайвих елементів. Ця процедура дуже важлива, так як забруднений фільтр перестає працювати і масло починає надходити невідфільтрованого через перепускний клапан. Зазвичай, як і в випадку з заміною масла цей фільтр ставиться після 10-15 тис. Км.

Під час руху в автомобіль потрапляє велика кількість повітря. Зазвичай в ньому міститься чимало пилу і бруду, яка дуже погано позначається на роботі двигуна. Нівелювати це впливав-ня допомагає повітряний фільтр. Він являє собою гармошку з ущільнювачами по краях, пре-перешкоджає попаданню забрудненого повітря.

Періодичність заміни фільтрів

Періодичність заміни повітряного фільтра вказується заводом-виробником. Але якщо авто часто їздить по курних дорогах, то цю процедуру доведеться проводити частіше, інакше швидкого зносу двигуна буде важко уникнути. Варто відзначити, що його діагностику і заміну під силу провести самостійно, так як він знаходиться прямо під кришкою капота. Проте, щоб уникнути будь-яких неточностей ви може відвідати наш автосервіс.

Одним з важливих компонентів комфортної їзди є наявність справного салонного фільтра. Цей компонент дозволяє очищати повітря від пилу і бруду. Майстри нашого автосервісу в районі м. Філі встановлюють фільтри двох типів: вугільні і протипилові. Останні є самими якісними. Наприклад, вони відмінно підходять для алергіків, оскільки перешкоджають попаданню всередину салону пилку рослин.

Також вони захищають не тільки від пилу, але і від частинок сажі і гуми, що дуже позитивно позначається на здоров’ї. В цілому салонний фільтр засмічується приблизно з тією ж швидкістю, що і масляний. Тобто його найкраще міняти через кожні 10-15 тис. Км пробігу.

Установка нового паливного фільтра повинна проводиться через кожні 20-25 тис. Км пробігу. Цей компонент є дуже важливим в системі, так як дозволяє очищати паливо перед його поступ-ленням в паливну магістраль. Ми встановлюємо як заглибні, так і магістральні фільтри. Перші призначені для установки в бак разом з бензонасосом, а другі монтуються прямо в паливну магістраль.

Варто відзначити, що якість продаваного палива в даний час залишає бажати кращого, тому фільтр необхідно регулярно замінювати відповідно до рекомендацій заводу-виробника. Інакше станеться засмічення системи живлення, що спричинить за собою падіння потужності мотора.

Наші майстри