Ремонт дизельних двигунів

Діагностика та ремонт дизельних двигунів у Львові та Львівській області. Працюємо з легковими і вантажними автомобілями.

За інших рівних умов дизельні двигуни набагато економічніші і довговічніші бензинових. Вони могли б захопити майже весь ринок автомобілів, якби не складний, дорогий ремонт. Сучасний дизель служить дуже довго, але, якщо проблеми все ж з’явилися, усунути їх поза спеціалізованого сервіс-центру часто неможливо.

Компанія «Автосервіс Львів» надає послуги з ремонту дизельних двигунів у Львові. Ми працюємо з двигунами і системами всіх сучасних автовиробників (BMW, Mercedes, Audi, Land Rover, Nissan, Toyota, Ford і т.д.), використовуємо краще діагностичне обладнання і оригінальні запчастини.

Ознаки несправності

  • Не запускається двигун;
  • Двигун працює нестабільно, троїть, не тримає обороти;
  • Під час роботи можна почути незвичайні звуки — металевий дзвін, тріск, брязкіт;
  • помітно знизилася потужність, а витрата палива зросла;
  • Нетиповий вихлоп: дим з труби занадто густий, занадто темний або, навпаки, біло-сизий.

Якщо ви спостерігаєте хоча б один з перерахованих симптомів, вам швидше за все буде потрібен ремонт дизеля або системи упорскування палива. Визначити конкретну проблему можна тільки в ході діагностики.

Причини поломок

  1. Природний знос ДВЗ (двигун внутрышнього згорання) або його окремих елементів (клапани, турбіни, турбокомпресори, ланцюг або ремінь ГРМ і т.п);
  2. Неякісне паливо: вода, тверді частинки, присадки невідомого походження забруднюють систему, сприяючи швидкому зносу ТНВД, форсунок, паливних магістралей;
  3. Несвоєчасне технічне обслуговування або використання неякісних витратних матеріалів (масла і масляного фільтра) прискорюють знос ДВЗ;
  4. Постійна робота на підвищених обертах, несправні системи рециркуляції, охолодження, інші перевантаження також прискорюють зношення.

Ми займаємося ремонтом дизельних двигунів у Львові вже багато років і, за нашим досвідом, при правильному догляді двигуни «переживають» легковий автомобіль. Найчастіше проблеми виникають через погане дизпаливо або пропущене ТО, а серйозні проблеми — через несвоєчасне звернення в автосервіс. Ігнорування дрібних неполадок — найкоротший шлях до капітального ремонту дизеля. До слова, вартість капремонту може доходити до 500 тисяч гривень.

Послуги ремонту дизельних двигунів

Коли на форсунках утворюється великий нагар, масло і паливо витрачаються занадто сильно, дим з вихлопної труби набуває незрозумілий колір, знижується тяга двигуна або з’являються інші проблеми, виникає необхідність ремонту дизельного двигуна. Вартість такої роботи немаленька, але без неї є ризик повної поломки ДВЗ, без можливості ремонту, а ціна нового двигуна буде ще вище.

Компанія «Львів автосервіс» виконує ремонт дизельних двигунів легкових автомобілів і вантажного транспорту в короткі терміни за доступними цінами. Нам вдається підтримувати низьку вартість на надання ремонтних послуг завдяки наявності сучасного обладнання і великого досвіду фахівців, які працюють максимально оперативно і ефективно.

Якщо ви виявили несправність дизельного двигуна вашого автомобіля, зв’яжіться з нами, і ми розрахуємо, скільки коштує ремонт, виходячи з моделі транспортного засобу. Прийнявши ваш двигун, наші фахівці проведуть діагностику, що дозволяє знайти всі несправності і встановити причини їх появи. Збірка і розбирання дизельного двигуна виконуються в правильній послідовності — в повній відповідності з технологічною картою для конкретної моделі автомобіля. По закінченню ремонту дизельний двигун проходить випробування на технічні показники, для чого ми використовуємо спеціальний стенд. Ми впевнені в якості своєї роботи, тому даємо довгострокову гарантію на відремонтований дизельний двигун.

Ми пропонуємо послуги з ремонту дизельних двигунів у Львові і використовуємо тільки якісні запчастини. Після роботи наших фахівців ДВЗ вашого автомобіля буде функціонувати на 100% своїх можливостей і значно знизяться ризики його подальшого виходу з ладу.

Наші майстри