Ремонт та реставрація рульових рейок

Головна вимога до рульового управління сучасного автомобіля — це надійність і точність роботи. Це означає, що якщо несправне рульове управління, то це може призвести до сумних ремонт рульових рейокнаслідків, адже машина ставати повністю некерованою. Ще основна вимога — це точність управління, тобто при повороті керма, колеса повинні відразу ж, а не із затримкою, повертатися на певний кут, який точно відповідає куту повороту рульового колеса.

Автосервіс пропонує повний комплекс послуг з ремонту і реставрації рульових рейок автомобіля у Львові, а також відновлення та продаж.

Діагностика та ремонт рульової рейки включають такі етапи:

 • зняття рульової рейки;
 • розбирання;
 • оцінка технічного стану і працездатності всіх її вузлів;
 • заміна що вийшли з ладу деталей, таких як сальники, вал, підшипники, втулки;
 • заміна ущільнювачів;
 • шліфування робочих поверхонь;
 • збір;
 • перевірка рульової рейки на спеціальному стенді, що імітує роботу рейки в автомобілі (притому навантаження на рейку при перевірці перевищує звичайний робочий тиск — це дозволяє переконатися, що рейка буде безвідмовно працювати в реальних умовах);
 • установка рейки в автомобіль;
 • заміна рідини гідропідсилювача;
 • прокачування всієї гідравлічної системи;
 • регулювання сходження-розвалу коліс.

Необхідний якісний ремонт або реставрація рульової рейки у Львові? — Ми чекаємо на Ваш дзвінок.

Ціни на ремонт рульових рейок

Послуга Ціна
Заміна рульової рейки Від 700 грн
Ремонт рульової рейки Від 1800 грн
Реставрація рульової рейки Від 1500 грн

Кермовий редуктор

ремонт рульової рейкиА чи можна самостійно виправити всі неполадки, не звертаючись в автосервіс? Питання, звичайно, спірне. І тут є два шляхи. Можна самим підремонтувати деякі поломки, але знову ж таки, не всі. Самостійного ремонту піддається, наприклад, така проблема, як недолік тиску в системі. І для цього цілком достатньо буде всього лише підтягти не що інше, як ремінь. Це досить просто. А от з найбільш ємними роботами краще не зв’язуватися. Адже ремонт кермового редуктора не така вже й просте завдання. Де гарантія, що ви дійсно все зробите, як треба, і кермовий редуктор вас більше не потурбує! А можна, звичайно, спростити собі завдання і самим «не бруднитися». Для цього, просто-напросто, потрібно лише звернутися в наш автосервіс, де вам якісно проведуть всі необхідні роботи. Тим більше що для цієї роботи є всі найнеобхідніші інструменти і пристосування.
Якщо Ви самі нічого не розумієте у всій цій системі, то вам ніколи не відмовляться допомогти працівники нашого автосервісу. Вони зможуть акуратно зняти редуктор і якісно провести його ремонт, замінивши всі «мертві» запчастини. І тут ще багато нюансів з ремонту, які природно будуть хвилювати вже не вас, а працівників автосервісу. І варто зазначити, автосервіс з хорошою репутацією, вже точно зробить якісний ремонт кермового редуктора.

Насос гідропідсилювача керма

реставрація рульової рейкиА що ж являє собою ремонт насоса? А це дуже серйозна і відповідальна робота. Тому цю діяльність довіряють тільки фахівцям. Оскільки несправність частин насоса визначається за допомогою діагностики. Після чого сам насос повністю розбирається для усунення всіх неполадок і заміну, якщо це потрібно, старих запчастин на нові. Хотілося б згадати і про повне чищення насоса, в процесі ремонту. А після його складання знову проводяимо діагностику, але в цьому випадку на його якісну працездатність.
Ремонт насоса зазвичай проводиться за пару днів. Але це в основному залежить від загального стану насоса.
Також ми здійснюємо демонтаж, діагностику і ремонт підвіски. Телефонуйте!

Детальніше про рульові рейки, насос гідропідсилювача керма, діагноститку, ремонт, заміну, реставрацію рульових рейок можна дізнатись зателефонувавши до нашого автосервісу.

Наші майстри