banner_gbo_lviv
Компютерна діагностика автомобіля
Комп'ютерна діагностика, м.Львів PDF Друк e-mail

Автосервіс "СТО КБ" надає наступний комплекс послуг:

  • діагностика автомобіля в повному обсязі,
  • комп'ютерна діагностика двигуна.

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Комп'ютерна діагностика, ЛьвівНаші майстри здійснюють комп'ютерну діагностику автомобіля з використанням високоточного обладнання. Далеко не всі сервісні центри мають власне діагностичне обладнання, а часто, запрошують спеціаліста з обладнанням до себе під певне замовлення. Наш автосервыс пропонує вам послуги з комп'ютерної діагностики автомобіля на мультимарочному сканері. Це обладнання призначено для проведення комп'ютерної діагностики автомобілів будь-яких марок і моделей (Європа, Японія, Корея, Малайзія, Америка, Китай та ін.)

АвтоСервіс "СТО КБ", відповідно до темпів розвитку сучасних технологій і необхідністю використання професійного обладнання для проведення комп'ютерної діагностики автомобіля, забезпечив придбання даного діагностичного обладнання для Вас!

Комп'ютерна діагностика автомобіля необхідна, наприклад, у випадку, якщо автомобіль необхідно продати або купити. Наш автосервіс готовій провести діагностику при купівлі та продажу з повним оформленням відповідних документів.

Діагностика двигуна

Діагностика автомобіля включає в себе дуже важливий етап, який носить назву діагностика двигуна. У тривалості експлуатації автомобіля ключову роль відіграє саме працездатність двигуна. Саме двигун є головним елементом автомобіля - його серцем. Автодилери, технічні фахівці, страхові компанії настійно радять автомобілістам проходити комп'ютерну діагностику двигуна в спеціальних центрах з діагностики автотранспортних засобів. Діагностика двигуна допомагає продовжити життя двигуна і термін експлуатації вашого автомобіля в цілому. Діагностика двигуна автомобіля повинна проводитися регулярно!

Впала потужність автомобіля, збільшилося споживання палива, а може, з'явився сторонній неприємний звук? Вам потрібно терміново провести комп'ютерне тестування автомобіля і діагностику двигуна. Звертайтеся вже сьогодні!

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda