Комп’ютерна діагностика автомобіля

Автосервіс СТО надає наступний комплекс послуг:

  • комп'ютерна діагностика автодіагностика автомобіля в повному обсязі,
  • комп’ютерна діагностика двигуна.

Комп’ютерна діагностика авто

Наші майстри здійснюють комп’ютерну діагностику автомобіля з використанням високоточного обладнання. Далеко не всі сервісні центри мають власне діагностичне обладнання, а часто, запрошують спеціаліста з обладнанням до себе під певне замовлення. Наш автосервыс пропонує вам послуги з комп’ютерної діагностики автомобіля на мультимарочному сканері. Це обладнання призначено для проведення комп’ютерної діагностики автомобілів будь-яких марок і моделей (Європа, Японія, Корея, Малайзія, Америка, Китай та ін.)

АвтоСервіс, відповідно до темпів розвитку сучасних технологій і необхідністю використання професійного обладнання для проведення комп’ютерної діагностики автомобіля, забезпечив придбання даного діагностичного обладнання для Вас!

Комп’ютерна діагностика автомобіля необхідна, наприклад, у випадку, якщо автомобіль необхідно продати або купити. Наш автосервіс готовій провести діагностику при купівлі та продажу з повним оформленням відповідних документів.

Вартість комп’ютерної діагностики авто у Львові

Найменування

Ціна, грн.*

Комп’ютерна діагностика авто

200

Комп’ютерна діагностика двигуна авто

комп'ютерна діагностика автомобіляКомп’ютерна діагностика авто включає в себе дуже важливий етап, який носить назву діагностика двигуна. У тривалості експлуатації автомобіля ключову роль відіграє саме працездатність двигуна. Саме двигун є головним елементом автомобіля — його серцем. Автодилери, технічні фахівці, страхові компанії настійно радять автомобілістам проходити комп’ютерну діагностику двигуна в спеціальних центрах з діагностики автотранспортних засобів. Діагностика двигуна допомагає продовжити життя двигуна і термін експлуатації вашого автомобіля в цілому. Діагностика двигуна автомобіля повинна проводитися регулярно!

Впала потужність автомобіля, збільшилося споживання палива, а може, з’явився сторонній неприємний звук? Вам потрібно терміново провести комп’ютерне тестування автомобіля і діагностику двигуна. Звертайтеся вже сьогодні!

Наші майстри