Ремонт двигунів (легкових автомобілів та мікроавтобусів) 

Двигун автомобіля — важлива і недешева частина будь-якого автомобіля. І, найчастіше при виникненні проблем з двигуном багато автовласників віддають перевагу звернутися до професіоналів що б виконати ремонт двигуна або капітальний ремонт двигуна замість його заміни.

ремонт двигуна у Львові

Від справності двигуна безпосередньо залежить і безпека автомобіля.

Двигуни сучасних імпортних автомобілів мають досить великий запас, трохи менший ресурс — у двигунів вітчизняних автомобілів. Але все одно рано чи пізно ресурс вичерпується, і необхідний ремонт двигуна і заміна зношених частин.

Крім планового ремонту двигуна іноді виникає необхідність у його екстреному ремонті.

Будь-який автовласник повинен насторожитися при появі шумів або стуку в двигуні, які були зовсім не характерні для його роботи раніше.

Причини цього стуку можуть бути самими різними, від домішок у паливі до серйозних механічних дефектів.

Для того щоб з’ясувати причини, потрібна кваліфікована діагностика двигуна. У багатьох випадках для достовірної діагностики і ремонту абсолютно необхідна наявність спеціального обладнання, яке є далеко не у кожному автосервісі.

Автосервіс здійснює за досить помірними цінами ремонт двигунів (легкових автомобілів та мікроавтобусів)  вітчизняного та іноземного виробництва. Телефонуйте!

Якісний ремонт двигунів від «Львів автосервіс»

Ремонт двигуна — це те, з чим з високою ймовірністю може зіткнутися кожен водій. Бувають, звичайно, випадки, коли «серце» автомобіля, відслуживши без поломок один або навіть два покладених терміну, зношується, остаточно виходить з ладу і потребує заміни. Своєчасна діагностика і ремонт двигуна допоможуть уникнути зайвих витрат і продовжити йому життя.

Компанія «Львів автосервіс» надає послуги професійного ремонту та обслуговування автомобілів, до нас звертаються клієнти як зі Львова так і з інших областей України. Автосервіс добре себе зарекомендував, що підтверджується 80% наших постійних клієнтів. І це пояснює те, чому здійснити ремонт ДВС до нас приїжджають з усієї України.

Одна з переваг компанії — низька ціна в порівнянні з конкурентами. Але не тільки вартість, яку «потягне» будь-який автовласник, є нашою перевагою! Постійні клієнти знають, що ми здійснюємо професійний і якісний авторемонт і обслуговування легкових і комерційних, напівкомерційних автомобілів, незалежно від року випуску мотора і серйозності його поломки. Якщо вас цікавить ціна послуг «Львів автосервіс», орієнтовну суму можна дізнатися, подивившись таблицю.

Послуга Ціна
Зняття та установка двигуна легкового автомобіля

4000

Зняття та установка однієї головки блока ДВЗ

4500

Капітальний ремонт ДВЗ

від 13500

Ремонт/заміна голівки блока ДВЗ

6300

Ремонт/заміна колінчатого валу ДВЗ

Заміна прокладки головки блоку ДВЗ

Заміна кілець КШМ ДВЗ

Регулювання клапанів

700

Притирка клапанів

Зняття та установка шківа колінчатого вала

Зняття та установка навісного обладнання

Зняття та установка впускного/випускного колектора

Зняття та установка помпи системи охолодження двигуна

420

Зняття та установка піддону двигуна

890

Зняття та установка прокладки піддону

890

Зняття та установка термостату

350

Зняття та установка радіатора системи охолодження

500

Зняття та установка радіатора системи кондиціювання

980

В дану вартість входить:

 • Демонтаж і установка двигуна;
 • Заміна сальників клапанів, прокладок;
 • Заміна поршнів і поршневих кілець;
 • При необхідності розточування блоку циліндрів;

Вивчаємо конструкцію двигуна

Щоб здійснити якісний ремонт двигуна у Львові, є негласні умови. По-перше, необхідно знайти кваліфікованого майстра. Ремонт двигуна повинен бути тільки професійний! По-друге, знати конструкцію двигуна. Поршневий двигун внутрішнього згоряння — саме цей агрегат найчастіше використовується на сучасних легкових автомобілях. Автомобільний двигун розділяється за різними джерелами живлення — дизельний або бензиновий. Останній іноді піддається конструкційним змінам, що дозволяє використовувати в якості палива газ. Бензиновий двигун має підтипи: карбюраторний, інжекторний.

ремонт двигунаГоловною ланкою з елементів мотора є поршнева група. Від неї залежать основні робочі процеси. Поршень являє собою пустотілий предмет у вигляді склянки. Направляючий його елемент названий «спідницею», на ньому фіксуються поршневі кільця. Вони виконують функції герметизатора. Поршневі кільця поділяються на маслознімні і компресійні. Перші встановлюються знизу. Компресійні кільця часто представляють групу і знаходяться зверху.

Стартові процеси відбуваються в камері згоряння. Коли туди надходить паливна суміш, вона запалюється від дії системи запалювання, де створюється електричний розряд. Гази які утворюються протягом короткого часу створюють високий тиск і приводять в рух поршень. Він передає енергію на вал, який служить комунікатором для передачі енергії на трансмісію, а потім і на колеса.

Відновлення без проблем

Якщо плануєте зробити якісний ремонт двигуна у Львові, візьміть до уваги, що його повинні проводити люди з багатим практичним досвідом, які знають кожну деталь. У нас працюють фахівці, які займаються своєю справою в середньому близько 15 років. Вони проведуть діагностику та обслуговування, при необхідності — ремонт будь-якої складності, в тому числі бензинових або дизельних двигунів іномарок. Процес цей вимагає особливих знань, задіяння обладнання, в тому числі функціонуючого на основі електроніки. З цього випливає, що звернутися в СТО «Львів автосервіс» — правильне рішення, тому що для нас немає складнощів.

Для клієнтів ми надаємо максимально повний обсяг послуг. Серед них найважливіше значення має діагностика. Саме вона, правильно проведена, дає можливість правильно спланувати ремонт двигуна. У нашій компанії завжди затребувана (як обслуговування) заміна тих чи інших конструктивних елементів. Серед них:

 • прокладки;
 • сальники і ковпачки;
 • направляючі втулки;
 • вкладиші;
 • поршнева група та інше.

Також наші майстри роблять шліфування ГБЦ, розточення блоку циліндрів і інші специфічні операції. Вас здивує, наскільки дешево це коштує.

Відповіді на часті запитання

❤️ Які є ознаки зносу двигуна?

 • підвищення витрати масла і палива;
 • Підвищений шум роботи двигуна;
 • втрата потужності двигуна;
 • нерівномірна робота двигуна.

✅ Які основні етапи ремонту двигуна?

 • Заміна поршневих кілець;
 • Хонингование циліндрів двигуна;
 • Установка нових поршнів;
 • Шліфування колінчастого валу.

🔥 Для чого потрібен процес хонінгування циліндрів двигуна?

Хронінгування роблять з метою зменшення шорсткості стінок циліндрів, поліпшення роботи поршневих кілець і самим поршнів.

🎁 Як їздити після ремонту двигуна?

 • обов’язковий прогрів двигуна перед поїздкою (хоча б короткочасний);
 • їзда без різких прискорень і гальмувань двигуном;
 • уникати їзди внатяг, буксирування, перевантаження і т.п.

Якісний ремонт двигуна у Львові

За допомогою обладнання буде проведена діагностика систем і точно визначено, необхідний агрегату поточний або капітальний ремонт. Наші фахівці проведуть будь-яку роботу, щоб виконати всі технічні тонкощі. Гарантуємо — ціна не буде завищеною.

Орієнтуючись на інформацію з прайсу, ви можете самостійно розрахувати, скільки коштує ремонт двигуна. Але це попередні дані, що дозволяють планувати бюджет. В цілому, ціна окремих послуг і повна вартість їх надання визначається індивідуально. На них впливає обсяг і складність робіт.

Наші майстри