Заміна ланцюга ГРМ

Ланцюг газорозподільного механізму призначена для передачі імпульсу колінчастого вала розподільного. Для багатьох автомобілістів, ланцюг є гарантом постійної безперебійне ної заміна ланцюга ГРМроботи і не потребує заміни, але на практиці це не завжди так. Навіть міцна металева деталь має термін придатності і схильна до зносу.

При належному догляді, ланцюг ГРМ, прослужить від 100 до 200 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. Як і сле цього, її необхідно міняти на нову. В іншому випадку, господар транспортного засобу, ризикує отримати обрив ланцюга, що загрожує серйозними ушкодженнями двигуна. Якщо не провести процедуру вчасно — велика ймовірність, що доведеться проводити цілий комплекс ремонтних ра-бот і міняти ряд деталей.

Наші майстри, здійснять процес якісно і в максимально швидкі терміни, з дотриманням всіх необхідних нормативів.

Існує думка, що процедуру потрібно проводити після того, як минуло 70 тисяч кілометрів пробігу у авто. Однак, більшість механіків стверджує, що ланцюг може протриматися і доль-ше: до 200, максимум — 300 тисяч кілометрів. По досягненню цієї межі, ланцюг потрібно міняти, інакше виникає ризик нанесення шкоди внутрішнім механізмам двигуна.

Вартість заміни ланцюга ГРМ

Найменування

Ціна, грн.*

Заміна ланцюга ГРМ

3000

Чим загрожує, обрив ланцюга ГРМ?

Наслідки обриву ланцюга ГРМ, залежать від конструкції силового аг-регата. У деяких двигунах, наслідки обмежуються знерухомленням автомобіля, але бувають ситуації набагато заміна ланцюга ГРМ Львівгірше. Сучасні двигуна, найчастіше мають кілька клапанів. Котрі конструювалися для розвитку максимальної потужності. Під час зіткнення поршнів з клапанами, клапана виходять з ладу і гнуться. Уникнути поломки відразу всіх клапанів можна лише в тому випадку, якщо, обрив ланцюга стався на холостих обертах. Крім цього при великій швидкості можуть лопнути напрямні втулки клапана, що надалі може привести до заміни блоку циліндрів. Якщо ланцюг обривається, коли автомобіль рухається на великій швидкості, то це може провести до наступного капітального ремонту двигуна в цілому.

В результаті обриву ланцюга ГРМ, в більшості випадків ми маємо ефект доміно. В першу чергу згинаються клапани, після цього руйнується розподільний вал разом з підшипниками, далі виходять з ладу головка блоку, а також згинання штовхачів і шатунів.

Своєчасна заміна ланцюга ГРМ позбавить вас від дорогого ремонту у майбутньому, тому звертайтесь в автосервіс і міняйте ланцюг вчасно.

Де можна замінити ланюг ГРМ

Замінити ланцюг ГРМ, можна і самостійно, в гаражі, якщо у вас є досвід і необхідне обладнання для-ментів. Якщо немає, то роботи такого характеру, краще довірити досвідченим майстрам автосервісу, які якісно її замінять і зроблять правильний натяг ланцюга.

Наші майстри