Ремонт опори амортизатора

Заміна опори амортизатора автомобіля проводиться, найчастіше, разом з установкою нових деталей підвіски. Тобто, оптимальна заміна комплектом, оскільки ціна кріпильних елементів невисока.

Також відзначимо, що деталі мають приблизно однаковий ресурс, тому немає ніякого сенсу два-Жди оплачувати одну і ту ж роботу (оскільки компоненти встановлені в сполученні один з дру-гом). Знос опор пов’язаний з природним процесом постійного механічного впливу. Удари, які приймають на себе колеса, не тільки навантажують амортизатори, але і чинять тиск на кріплення. Зважаючи на такі впливів навіть найякісніші елементи з часом приходять в непридатність і вимагають заміни.

Елементи підвіски

Амортизатор є важливою частиною підвіски будь-якого автомобіля. Цей елемент покликаний гасити удари, які приймають на себе колеса, коли автомобіль пересувається по нерівностях. Про-процес здійснюється за рахунок тиску газу або масла, яке знаходиться всередині корпусу. Шток амортизатора має деякий вільний хід, щоб нівелювання впливів відбувалося плавно. Відстань, яку проходить цей елемент, залежить від характеристик амортизатора. Якщо він розрахована на комфортне пересування — воно буде більше, якщо має спортивні настройки — менше.

Ці елементи осі не можуть безпосередньо кріпитися до кузова автомобіля. Передні амортизатори рабо-тануть з керованими колесами, тому зверху, в місці сполучення деталі з корпусом, встановлений опорний підшипник, який не дає елементам деформуватися через фізичного тиску, а також дозволяє амортизатора рухатися разом з поворотним кулаком. Що ж стосується задніх еле-ментів такого типу — вони виготовляються з металу і мають гумову вставку, яка також допомагає уникнути пошкоджень деталей.

Здійснення заходів

Заміна опори амортизатора авто потрібно при установці нових основних деталей. Відзначимо, що це елементи не йдуть в комплекті, тому, необхідно замовити їх окремо. Якщо ж покупка про-виходить в сервісі, то грамотний майстер обов’язково підкаже регламент виконання процедури, що є спільною заміну. Як запчастин віддайте перевагу продукцію всесвітньо через Вестн компаній.

Розглянемо етапи:

  • Зняття колеса
  • Демонтаж амортизатора
  • Видалення опори
  • Установка нового елемента
  • Збірка

Ці елементи мають такі ж вимоги по регламентних робіт, як і амортизатори. Тобто, вони змінюються парами.

Заміну опори амортизатора можна виконати самостійно, якщо Ви маєте належний рівень підготовки і досвід такої роботи. В іншому випадку слід доручити операції професіоналам. Якщо Ви самі не справляєтеся з ремонтом або немає часу, то всі роботи виконають наші майстри.

Наші майстри