Заміна ременя ГРМ

Ремінь (ГРМ) газорозподільного механізму є одним з видів приводних ременів. У разі втрати ним своїх властивостей через розтягнення або «облисіння» двигун автомобіля починає заміна ременя ГРМпрацювати нестабільно. Відбувається це через те, що поршнева група і газорозподільний механізм (ГРМ) заробили кожен сам по собі. Це призводить, в кращому випадку, до втрати потужності двигуна, в гіршому, до серйозних поломок начебто прогорання клапанів або щось гірше. При обриві ременя двигун просто затихне.

При наявності приводного ременя здійснюється передача моменту крутіння механізмів машини. Сучасний транспорт володіє декількома приводними компонентами, у кожного своя функція. Якщо станеться розрив ременя ГРМ, його ослаблення, автомобіль не вийде запустити.

Коли компонент розривається, можна пошкодити клапана, поршні, БЦ двигуна. Тому до виробу висуваю значні вимоги щодо зносостійкості. Бажано, на машині встановлювати оригінальні елементи, не користуючись дешевими китайськими. При заміні ременя ГРМ варто розмістити відразу нові ролики по натягу. Ці деталі також інтенсивно зношуються.

Як зрозуміти що потрібно замінити ремінь ГРМ

Виявити перші ознаки такої несправності може тільки дуже досвідчений водій. Всім іншим рекомендуємо проводити систематичне ТО ремінь грм(технічне обслуговування) автомобіля, яке виконується нашим автосервісом. Заміна ременя ГРМ набагато складніше заміни будь-якого іншого приводного ременя, так як для цього необхідний більш специфічний інструмент, він, як правило, менш доступний, ніж інші і потрібно додаткове регулювання клапанів. Додамо сюди перевірку його натягу і звичайне наші пропозиції про контрольну діагностиці вашого автомобіля. Оскільки невідомо, як довго двигун працював з проблемним ременем ГРМ, краще зайвий раз його перевірити.

«Будь-яка профілактика простіше і дешевше, ніж процес лікування захворювання» — прописна істина в медицині цілком і повністю застосовна в автосервісі щодо будь-якого автомобіля. Виявити таку несправність ременя ГРМ на початковій стадії неспеціалісту практично неможливо, а шкода вона може принести колосальний. У такому складному і відповідальній справі, як експлуатація автомобіля, дрібниць не буває. Особливу увагу приділіть якості ременя ГРМ. Ми з радістю надамо його в оригінальному виконанні. Звертаючись до нас в автосервіс, ви можете залишатися впевненими, що від очей наших фахівців не сховається жодна дрібниця.

Вартість заміни ременя ГРМ

Найменування

Ціна, грн.*

Заміна ременя ГРМ

1200

Наші майстри