Розвал-сходження у Львові

У деяких ситуаціях необхідно проводити регулювання розвал сходження. Ця процедура виконується для того, щоб керованість була в нормі, і гума не зношувалися швидше розвал-сходженнязвичайного. Дуже важливо, щоб цим займалися професіонали, так як встановлені установки позначаться не тільки на керованості, але і на витраті палива і терміну служби гуми.

На що впливає правильна установка кутів колісних дисків (розвал-сходження):

 1. В першу чергу — на стійкість і маневреність авто. Чим правильніше виставлені кути, тим краще машина буде «тримати» дорогу на різних швидкостях, впевненіше повертати і т.д.
 2. На правильну балансування навантаження (на швидкості і без неї, тут відбувається компенсація впливу неправильного розподілу вантажу в салоні / кузові) на колісні диски і осі.
 3. На рівномірність зносу шин. Тут відразу кілька складових. Чим довше будуть служити покришки, тим менше будуть ваші фінансові вкладення в авто. І чим правильніше буде їх знос, тим безпечніше буде рух (мінімізується ймовірність виникнення різних дефектів, а значить і ДТП). Неправильні кути можуть сприяти збільшенню витрати палива (що знову ж виливається в підвищені фінансові вкладення).

Коли вам слід виконати перевірку розвал-сходження:

 • Якщо ви тільки що поміняли шини (поставили новий комплект або «перевзулися» на сезон). По-перше, може незначно змінитися діаметр коліс, а також збитися кут через монтажних робіт.
 • розвал-сходження колісЯкщо ви помітили, що знос протектора відбувається нерівномірно (є неправильні кути на облямівках, одне з коліс стирається раніше за інших).
 • Зріс витрата палива без видимих ​​причин (проблема може критися і в іншої причини, точно визначитися допоможе тільки комплексна діагностика).
 • Якщо ви випадково наїхали на яку-небудь перешкоду (яма, «лежачий поліцейський», бордюр і т.п.) на високій швидкості або з великим зусиллям.
 • Потрапили в ДТП (проблем, звичайно, може бути більше, ніж тільки порушення сходження / розвалу).
 • Є зміни в керованості авто (погано тримає дорогу, на швидкості з’являється дивний гул шин, машину веде в сторону і т.д.).
 • Перед цим виконувалися роботи по ремонту ходової частини (знімалися / регулювалися колеса, амортизатори або кермові тяги).

Якщо ви часто їздите по дорогах поганої якості або навантаження на авто підвищені, то найкраще плановий огляд шин робити частіше.

Ціни на розвал-сходження

 

Найменування

Ціна*

Розвал-сходження

350 грн

Чому розвал-сходження найкраще робити в нашому автосервісі:

 1. Наш автосервіс дає офіційну гарантію на розвал-сходження. Ви можете не переживати про якість будь-яких наших послуг. Адже все робиться професіоналами своєї справи і відповідно до технологічних карт, обов’язково з урахуванням рекомендацій виробників.
 2. У нас є необхідні стенди і вимірювальне обладнання. Ні в якому гаражі не вийде добитися такої точності і достовірності вимірювань.
 3. Ми робимо все швидко і в заздалегідь визначені терміни.
 4. Пропонуємо адекватні ціни і якісне обслуговування.
 5. Працюємо з будь-якими марками і моделями авто.

Наші майстри