Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Alfa Romeo у Львові

Ремонт alfa romeoAlfa Romeo — це італійська автомобілебудівна компанія, що з’явилася в 1910 році. На даний момент є частиною італо-американської корпорації Fiat Chrysler Automobiles. Компанія зосереджена на виробництві машин зі спортивним характером. Відмінною рисою марки завжди було підвищену увагу до дизайну. Причому це відноситься як до зовнішнього вигляду, так і до інтер’єру. Багато в чому завдяки такій концепції Альфа завоювала серця чималої кількості автомобілістів по всьому світу. Відзначимо, що, незважаючи на довгу історію і велику кількість моделей, компанія не вписується в сучасні рамки розвитку лінійки пропонованих машин. На сьогоднішній день виробник пропонує всього 6 моделей. Так, серед них є і седан, і хетчбек, і родстер, і навіть кросовер. Але ця кількість непростимо мало за мірками як Великої трійки, так і будь-якого північноамериканського бренду.

Автомобіль не для всіх

Альфа Ромео має досить рідкісний сьогодні статус автомобіля не для всіх. На думку мимоволі приходить паралель зі шведською компанією SAAB, яка не змогла влитися в сучасну концепцію ринку, продовжуючи створювати дорогі і високотехнологічні автомобілі в розріз з вимогами материнської компанії General Motors, якій належала до 2010 року. Надалі вона була продана кілька разів і припинила своє фактичне існування в 2012-му. Однак Alfa Romeo залишається на плаву до цього дня, багато в чому завдяки бажанню Fiat Chrysler Automobiles конкурувати з німецькими брендами в сегменті преміальних автомобілів.

Моделі марки ніколи не славилися високою надійністю. Навіть в легендарному автошоу Top Gear провідні закликали не ставитися до Альфі як до звичайного автомобіля, а розцінювати її, скоріше, як витвір мистецтва, на якому можна пересуватися. Через невисоку популярності марки існують труднощі з пошуком кузовних елементів. Також поширені проблеми з електрикою і автоматичними (і роботизованими) коробками передач. У зв’язку з цим моделі марки дуже швидко втрачають ринкову вартість. Причому це актуально не тільки для Росії, але і для всього світу.

Сервісне обслуговування

Підбираючи автосервіс Alfa Romeo, варто розуміти, що завдання це непросте, тому в цьому випадку є два основних шляхи. По-перше, можна скористатися послугами клубних сервісних центрів. Однак навіть у Львові вони представляють собою гаражні майстерні, не кажучи вже про регіони нашої країни. По-друге, ремонт Alfa Romeo можна здійснювати в мультимарочних техцентрах. Великий досвід працюючих там спеціалістів дозволить розібратися в проблемах навіть вельми рідкісних моделей.

Що ж стосується придбання запчастин — їх ціна може сильно засмутити власників рідкісних для нашої країни італійських автомобілів. Також зустрічаються і проблеми і з їх наявністю. Однак, ремонт Alfa Romeo істотно спроститься, якщо замовляти деталі через великі техцентри, що працюють з великою кількістю різних постачальників.

Вибір техцентру

Ремонт Alfa Romeo — непросте завдання, за виконання якої можуть не взятися в багатьох сервісах в столиці. Однак існують фахівці, які не бояться труднощів і готові гарантувати якість всіх процедур, які проводять. Мова в даному випадку йде про майстерень QUALITY MOTORS. Для Вашої зручності повноцінно функціонує 5 сервісних центрів, що виконують повний спектр робіт з обслуговування і ремонту автомобілів.

Наведемо кілька незаперечних переваг мережі:

  • Комплексна діагностика.
  • ТО під ключ (всі витратні матеріали Ви зможете придбати на місці, істотно заощадивши свій час).

Наші майстри