Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт BMW у Львові

Ремонт bmwBMW — автоконцерн, що зародився в Німеччині ще на початку двадцятого століття і донині спеціалізується на випуску надійних, стильних автомобілів і мотоциклів. У модельній лінійці виробника — спортивні авто, легкові варіанти бізнес-класу, позашляховики і авто інших класів. Ці авто є надзвичайно поширеними, адже якість «випускників» знаменитого німецького концерну Bayerisch Motoren Werke AG вже давно оцінив весь світ.

Штаб-квартира виробника, давно підкорила світовий автомобільний ринок, розташовується в Мюнхені — одному з найбільших міст Німеччини. Там же спочатку розміщувалися перші центри по ремонту БМВ. Заводи виробника на сьогоднішній день розташовані в різних куточках світу. Придбати оригінальні автозапчастини у Львові, а також їх високоякісні аналоги, схвалені виробником, можна в компанії «Львів Автосервіс».

Компанія БМВ є найбільшим німецьким виробником авто- і мототехніки. Девіз організації: «Із задоволенням за кермом» — символізує націленість на надійність і комфорт. У повоєнні роки фахівці заводу виробляли мотоцикли, а також седани, що відрізняються великими розмірами і комфортабельністю. Потім компанія диверсифікувала свій бізнес: в даний час її продукція користується великим попитом на міжнародному ринку автомашин і є еталоном автомобілебудування.

Напрямки ремонту БМВ (BMW)

Технічне обслуговування ТО. Технічне обслуговування автомобілів БМВ включає в себе цілісний комплекс заходів, націлених на забезпечення справності транспортного засобу. Як стверджують фахівці, регулярно проводять ремонт BMW у Львові, варто проходити технічне обслуговування машин кожні десять-п’ятнадцять тисяч кілометрів пробігу. При цьому здійснюється перевірка працездатності вузлів і агрегатів автомобіля, проводиться заміна рідин, ременів, фільтрів і інших витратних матеріалів, відповідно до регламенту.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна. Двигуни автомобілів БМВ мають ряд безсумнівних переваг: простота конструкції оптимально поєднується з ідеальним балансом і мінімальною кількістю деталей, — тертя відбувається менше, агрегат служить довше. Звернувшись в наш центр (ціна послуги більш ніж доступна), фахівці «Львів Автосервіс», проінформують вас про найбільш серйозні недоліки двигуна, проведуть ретельну діагностику мотора і, при виявленні несправностей, своєчасно усунуть поломки.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП. Машини компанії BMW, зазвичай, оснащуються п’яти- і шестиступінчастою автоматичними коробками передач, ось щодо здатності миттєвого перемикання. Як свідчить обслуговування (недорого його можна пройти у наших кваліфікованих фахівців), серед значущих переваг КПП — ефективність, динаміка, можливість максимальної оцінки крутного моменту двигуна, отримання задоволення від управління машиною. Однак необхідно регулярно контролювати рівень масла в коробці передач і, звичайно ж, купувати тільки якісні комплектуючі.

Додаткові роботи по ремонту БМВ (BMW)

Заміна масла при ремонті BMW. Капітальний ремонт двигуна BMW (дешево його проведуть наші фахівці ) виконується досить рідко, тому що агрегат має якісну збірку і досить витривалий. З особливою періодичністю варто замінювати робочі рідини. Проведення даної процедури регламентовано виробником і має здійснюватися з урахуванням моделі автомобіля і його конструктивних особливостей. Як правило, заміна здійснюється на п’ятнадцятій-двадцятій тисячі кілометрів пробігу. Дана цифра може змінюватися в залежності від умов експлуатації автомобіля.

Заміна гальмівних колодок. У деяких ситуаціях, відвідавши автомобільний центр «БМВ» (придбати комплектуючі можна на місці), ви зіткнетеся з необхідністю заміни гальмівних колодок. Основні ознаки їх несправності: скрегіт і стуки, нерівний хід педалі і провали при натисканні агрегату. Здійснюючи заміну гальмівних колодок, наші майстри звернуть увагу на стан самого диска, проаналізують надійність кріплень, подивляться ступінь зношеності деталей. Пам’ятайте, регулярний контроль за станом гальмівної системи забезпечить акуратне керування автомобілем в будь-якій дорожній ситуації.

Центр по ремонту БМВ (BMW)

Наше СТО — досвідчений центр по ремонту BMW, що володіє великим досвідом роботи в сфері ремонту та технічного обслуговування БМВ — всіх популярних моделей. Ремонт БМВ в нашому сервісі працює у відповідності зі строгими вимогами виробника, пропонує тільки оригінальні і якісні комплектуючі і витратні матеріали, а всі роботи по ремонту автомобілів BMW проводять висококваліфіковані фахівці з використанням передового обладнання.

Комп’ютерна діагностика — це новітнє скануючий обладнання, схвалене виробником і застосовується безпосередньо на його заводах. Ми пропонуємо діагностику АКПП, двигуна, інжектора автомобіля BMW, а також дослідження всіх інших найважливіших функціональних вузлів автомобілів. Всі роботи здійснюються в зручні терміни і за доступною ціною.

Запорука успішного ремонту БМВ і відмінного результату виконаної роботи — використання тільки якісних оригінальних запасних частин, які представлені в нашому каталозі.

Гальмівні колодки, диски, амортизатор, бампер для BMW, радіатор, колодки, турбіни для BMW- все, що може з тієї чи іншої причини потребувати заміни представлено в нашому асортименті.

Ми пропонуємо повний спектр ремонтних робіт для авто прославленого німецького виробника — ремонт двигуна, стартера, а також обслуговування.

Список послуг із сервісного обслуговування включає заміна масла БМВ, перебирання двигунів БМВ, розвал сходження BMW, обслуговування паливної системи і багато іншого.

Крім того, майстри СТО виконають для вас тюнінг двигуна BMW у Львові, встановлять обвіс і здійснять інші перетворення за бажанням клієнта.

Наші майстри