Ремонт Buick у Львові

Ремонт buickІсторія автомобілів компанії Buick починається в 1903 році, в цьому ж році був випущений і її перший автомобіль. У 1908 році компанія Бьюїк приєднується до концерну GM і стає його самостійним підрозділом. Автомобілі марки Buick отримали вдалу конструкцію, ніж та заслужили увагу з боку покупців з Америки і встановили рекорд продажів компанії. Особливу популярність отримала модель 10, на яку встановлювався чотирициліндровий двигун. У 30-ті роки минулого століття автомобіль марки Бьюїк став справжнім символом автомобілебудування Америки. У 1934 році відбувається значна зміна конструкції і силових агрегатів авто, в результаті чого вони отримують незалежну підвіску передніх коліс і новий рядний восьмициліндровий мотор потужністю 100 кінських сил. В даний час компанія Buick, будучи самостійним відділенням концерну GM, випускає повнорозмірні і недорогі автомобілі середнього класу.

Технічне обслуговування Buick.

Технічне обслуговування ТО Buick має проводитися відповідно до рекомендацій виробника і тільки на кваліфікованих станціях технічного обслуговування. У Львові професійний ремонт Buick здійснює наш автосервіс. Наявність досвідчених фахівців, необхідного обладнання та технологічної документації дозволяє нам виконувати обслуговування автомобілів Бьюїк на високопрофесійному рівні. Також в нашому автосервісі можна купити всі необхідні запасні частини і витратні матеріали належної якості, що вимагаються для виконання технічного обслуговування Бьюїк.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Buick.

Діагностика та ремонт двигуна Buick досить складна операція. Від якості та точності настройки двигуна залежить не тільки довговічність його служби, але і безпеку і комфорт їзди, а його правильна Рабату, безумовно, здатна збільшити термін експлуатації деталей всієї ходової частини авто. Тому при виявленні найменших збоїв в роботі двигуна необхідно звернеться в наш сервіс Buick. Наші досвідчені майстри проведуть повну діагностику двигуна з використанням професійного діагностичного обладнання, що дозволить своєчасно виявити і усунути всі несправності силового агрегату.

Комп’ютерна діагностика та ремонт АКПП, МКПП Buick.

Ремонт і діагностика АКПП, МКПП Buick повинні проводитися тільки на спеціалізованому обладнанні, яке поставляється провідними світовими виробниками. Таким обладнанням укомплектований наш автосервіс Бьюїк, завдяки чому досвідчені майстри виконують всі роботи пов’язані з ремонтом і діагностикою АКПП і МКПП Бьюїк на високопрофесійному рівні і в найкоротші терміни. У більшості випадків вартість ремонту трансмісії залежить від витрат, потрібних на покупку деталей, що підлягають заміні. Наша компанія якісно і дешево виконає обслуговування і ремонт автоматичного і механічної коробки перемикання передач, так як нами використовуються запасні частини і витратні матеріали, що поставляються безпосередньо від провідних виробників, які мають всі необхідні сертифікати відповідності. Ціна ремонту трансмісії значно зменшується при своєчасному зверненні в наш автосервіс.

Кузовний ремонт Buick.

Кузовний ремонт Buick може знадобитися навіть досвідченим водіям, не кажучи вже про новачків, які тільки починають освоювати навички водіння. Послуги з виконання кузовного ремонту пропонують як спеціалізовані станції технічного обслуговування, так і звичайні гаражні майстри. Але для того, щоб зробити ремонт кузова вашого автомобіля якісно і недорого необхідно звернутися в наш сервіс автомобілів Бьюїк, який виконає не лише дрібний ремонт по усуненню невеликих вм’ятин і подряпин, але і складний ремонт кузова з його рихтуванням і повної фарбуванням.

Фарбування Buick.

Фарбування Buick являє собою складний технологічний процес, який включає безліч етапів. Для отримання якісного фарбування автомобіля слід довіряти таку роботу тільки досвідченим професіоналам. Наш автомобільний сервіс Buick використовує для фарбувальних робіт сучасне обладнання і найкращі лакофарбові матеріали, а також чітко дотримується усіх необхідних алгоритми і технології, чим забезпечується відмінний результат виконуваних робіт. Починаючи фарбувальні роботи наші співробітники, здійснюють ретельну підготовку автомобіля, для чого з кузова демонтуються всі елементи, що заважають якісному виконанню робіт.

Заміна масла Buick.

Заміна масла Buick – це дуже важлива процедура, що дозволяє забезпечити тривалу і безпроблемну експлуатацію двигуна автомобіля. Моторне масло виготовляється на мінеральній або синтетичній основі різної в’язкості і включає в себе безліч різних присадок, що знижують тертя і що володіють миючими властивостями. Але так як основа моторного масла з часом забруднюється, а присадки втрачають свої корисні властивості, необхідно виробляти його заміну. Як правило, заміна масла проводиться кожні 7-10 тисяч кілометрів пробігу. Знизити витрати на ремонт автомобілів Бьюїк можна завдяки своєчасній заміні моторного масла кваліфікованими фахівцями нашого сервісу.

Заміна гальмівних колодок Buick.

Заміна гальмівних колодок Buick повинна проводитися своєчасно і тільки фахівцями, що пройшли необхідне навчання. Контроль зносу колодок слід здійснювати постійно, так як від їх стану безпосередньо залежить ефективність гальмування і довжина гальмівного шляху автомобіля. Гальмівні колодки бувають різних брендів, цінова категорія і якість яких може різнитися. У нашому автосервісі представлені тільки якісні запасні частини, що дозволяють робити професійний ремонт авто Buick, а наші досвідчені співробітники зроблять заміну передніх і задніх гальмівних колодок автомобіля з наданням гарантії на виконані роботи, що свідчить про вашу повної безпеки під час руху.

Наші майстри