Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Cadillac у Львові

Ремонт cadillacАвтомобілі марки Cadillac — вважаються уособленням технічної досконалості і розкоші, будучи одним із символів успішного життя в США і не тільки. Це одна з найстаріших автомобільних марок світу, яка в 2012 році відзначить свій 110-річний ювілей. Висока надійність, технічна досконалість, якісна збірка і відносно невисока вартість — зробили автомобілі цієї марки флагманом автомобільної промисловості в преміум-класі. Однак навіть найдосконаліший автомобіль не може обійтися без поточного обслуговування та ремонту. Так як в процесі експлуатації автомобіля відбувається як природний знос його вузлів і механізмів, так і непередбачений. І це вимагає постійної уваги з боку власників автомобілів престижної марки Кадилак. У технічному центрі пропонується повний перелік робіт з обслуговування і ремонту автомобілів всіх років випуску і модифікацій американського виробника у Львові.

Сфери ремонту Кадиллак — послуги сервісу Кадиллак

Технічне обслуговування (ТО) Cadillac. Підтримання автомобіля в справному стані, а також його окремих механізмів і систем, протягом усього періоду експлуатації, забезпечується комплексом профілактичних заходів. Що складаються з діагностики систем і агрегатів автомобіля, заміни витратних матеріалів та поточного ремонту, і більш відомих як технічне обслуговування автомобіля. Звертаємо увагу, що сервіс Кадиллак може складатися як з повного переліку наведених раніше заходів, так і з його окремих частин. Періодичність і обсяг робіт, що проводяться визначається виробником і умовами експлуатації. Відзначимо, що механіки та інженери прагнуть знайти прийнятне співвідношення ціна-якості для своїх клієнтів проводячи поточне обслуговування та ремонт автомобілів легендарної американської марки.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Cadillac. Двигун автомобіля часто називають «серцем автомобіля», і в цьому висловлюванні є частка правди. Адже без двигуна автомобіль не зрушить з місця, тому це самий складний і дорогий механізм автомобіля. У той же час, його деталі більше всіх піддаються високим тепловим і механічним навантаженням. З цієї причини велика частина технічного обслуговування спрямована саме на силову установку, що дозволяє запобігти передчасному ремонт Кадиллак, який пов’язаний з двигуном автомобіля. Накопичений практичний досвід і професіоналізм інженерів і механіків автосервісу дозволяє проводити ремонт двигунів будь-якої складності.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Cadillac. Трансмісія сучасних автомобілів має досить складний пристрій. І без використання сучасних технологій і обладнання своєчасно виявити відмову і несправності трансмісії — неможливо. Найчастіше ремонт Кадиллак, пов’язаний з трансмісією може бути викликаний саме несвоєчасністю виявлення перших проявів несправностей. Крім того, спроби самостійного ремонту КПП і інших вузлів трансмісії можуть погіршити ситуацію, і прагнення зробити ремонт дешево своїми силами може призвести до виходу з ладу дорогих вузлів і агрегатів автомобіля. В автосервісі ремонт трансмісії проводиться тільки за технологічними приписами виробника і з використанням найсучаснішого обладнання.

Додаткові послуги сервісу по ремонту Кадиллак

Заміна масла Cadillac. Мастильні матеріали або, як їх називають, масла — являють собою суміші на масляній основі, які містять ряд спеціальних добавок (присадок), і оберігають від окислення, збільшують в’язкість і скорочують знос поверхонь тертя. Існує кілька основних видів олій — моторні та трансмісійні. Одне, що їх об’єднує — зниження з плином часу функціональних властивостей і необхідність періодичної заміни. Зниження змащувальних властивостей відбувається з кількох причин: зниження активності присадок, забруднення за рахунок зносу деталей, взаємодія з конденсатом і т.п. Частота заміни масел визначається виробником і умовами експлуатації, і входить в планове обслуговування. Сервіс Кадиллак визначає періодичність заміни масел індивідуально для кожної моделі.

Заміна гальмівних колодок Cadillac. Від працездатності гальмівної системи безпосередньо залежить життя автовласника, пасажирів і оточуючих. З цієї причини підтримку гальмівної системи в справному стані — прямий обов’язок кожного автовласника. Автосервіс Кадиллак дозволяє провести своєчасну діагностику і усунути виявлені несправності в найкоротші терміни. Найбільш часто в гальмівній системі з ладу виходять гальмівні колодки, так як на них припадає найбільша механічне навантаження. Періодичність заміни колодок гальмівної системи залежить від якості матеріалів колодки, а також від манери їзди. Звертаємо увагу, що купити оригінальні гальмівні колодки можна в магазині сервісу за спеціальними цінами за допомогою дисконтної програми.

Історія появи сервісів Кадиллак по ремонту Cadillac

Cadillac Motor Car Division (Детройт, штат Мічиган), заснована на початку XX століття (1902 г.), є одним з відділень автогіганта «General Motors» і займається виробництвом «люксових» легкових автомобілів.

Засновником були У. Мерфі і Г. Ліланд. На самому початку своєї діяльності фірма називалася Cadillac Automobile Company, так її назвали на честь засновника міста Детройт. Перший автомобіль компанії побачив світ через рік і багато в чому був копією «моделі, А» Форда. А ще через рік «Кадилак» зливається з фірмою Leland & Faulconer і отримує назву Cadillac Motor Company. Фірма продовжила забезпечувати сервіс «Кадилак» — моделей, випущених раніше.

У 1905 році компанія розробила автомобіль Osceola, яким став першим закритим авто, що випускаються «Кадилак». У 1908 році машини «модель К» (один з кращих автомобілів того часу) були учасником гонок в Англії. Як доказ того, що сервіс Кадиллак, а також стандартизація і обробка деталей на заводі компанії не мають рівних, три машини розібрали на очах глядачів, перемішали всі деталі і знову зібрали, після чого автомобілі змогли проїхати ще близько п’ятисот миль, не вимагаючи ремонту.

1909 рік ознаменувався приєднанням компанії до General Motors, а ще через три роки тандем Ліланда і прекрасного інженера Кеттеринга розробляє новий елемент — електричний стартер.

У 1915 році в «Кадилаку» був розроблений перший V-подібний восьмициліндровий двигун, який можна було використовувати в масовому виробництві автомобілів. Пізніше цей двигун встановлювався на багатьох автомобілях, випущених компанією. У двадцятих роках минулого століття «Кадилак» випускає ряд престижних і дорогих автомобілів (серія «Ласалля»). Майже 60 тисяч машин такого класу було продано компанією. Також фірма успішно проводить сервіс Cadillac практично у всіх США, відкриваючи один автосервіс Кадиллак за іншим.

Смуга успіху закінчилася разом з Великою депресією — під ударом опинилася і фірма, і кожен автосервіс Cadillac. Заможних покупців стало зовсім мало, автомобілі класу «люкс» майже не продавалися. Краще йшли справи у автомобілів 1937 року випуску, який був обладнаний більш простим і легким мотором, але півтисячі продажів за три сезони все одно не вистачало, щоб триматися на плаву. Cadillac вижив не тільки завдяки зовсім дешевим автомобілям, а й за допомогою нових технічних удосконалень — гальма на кожне колесо, синхронізована КП, динамічно збалансований колінчастий вал і т.? Д.

Професійні послуги з ремонту Кадиллак

Компанія проводить ремонт автомобілів Кадиллак будь-якої складності, поставляє необхідні запчастини і здійснює будь-який сервіс Cadillac.

Ремонт Кадиллак вимагає від виробляє його майстри відповідної кваліфікації. Тому, всі фахівці що здійснюють ремонтні роботи, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, які проводяться майстрами заводу-виробника. Крім того, відповідно до вимог виробника, щоб здійснювати якісний ремонт Кадиллак, необхідно використовувати тільки фірмові запчастини або їх якісні аналоги.

Наші майстри