Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Chevrolet у Львові

Ремонт chevroletПровідний підрозділ концерну «Дженерал Моторс» Chevrolet Motor Division було засновано в 1911 році в передмісті Детройта, Уоррене. Своїм найменуванням компанія зобов’язана знаменитому гонщику і механіку, швейцарцю Луї Шевроле. В цей час GM переживала не найкращі часи, і створення нової марки названої в честь Луї Шевроле, було покликане вирішити фінансові проблеми концерну.

Надійні, технологічні, які не потребують частого ремонту Chevrolet і доступні автомобілі користувалися широкою популярністю і стали одним із символів Америки. Після поглинання GM корейської фірми Daewoo в 2002 році, торгова марка почала освоювати російський і європейський ринки доступних автомобілів.

Напрямки ремонту Шевроле

Технічне обслуговування ТО Chevrolet. Широкий модельний автомобілів Шевроле досить добре уніфікований, не складно сьогодні купити необхідні запчастини і комплектуючі належної якості. Тому кваліфікований ремонт Chevrolet не викликає особливих проблем для професійного авто центру. Необхідною умовою довговічності і виконання усіх функцій автомобілів є суворе дотримання вимог сервісної карти. Проходити плановий ремонт Шевроле із заміною масла рекомендується кожні 15-20 тисяч кілометрів. З цієї ж періодичністю проводиться діагностика автомобіля.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Chevrolet. Наша компанія пропонує у Львові кваліфіковані послуги з ремонту Шевроле. Головним агрегатом будь-якого автомобіля, безумовно, є двигун. Силові агрегати Шевроле, в цілому, мають пристойний запас надійності.

Ремонт Chevrolet трансмісії

Дотримання періодичності сервісних операцій, таких як заміна ременя ГРМ через 50-60 тис. Км або промивка інжектора через 25-30 тис. Км, дозволяє досить дешево запобігти складний і дорогий ремонт Chevrolet. Серед болячок, наприклад, можна відзначити недостатню надійність водяної помпи на Шевроле Круз і деяких інших моделях.

Комп’ютерна діагностика МКПП, АКПП Chevrolet. Завдяки високій кваліфікації персоналу і прекрасному технічному оснащенню наш автомобільний центр Шевроле пропонує недорого і якісно професійний ремонт механічних та автоматичних коробок цих автомобілів. Однією з важливих операцій в цьому відношенні є своєчасна заміна масла. Ремонт Chevrolet, пов’язаний з несправностями АКПП і МКПП, досить часто пов’язаний з використанням неякісного масла. З заводських проблем можна відзначити протікання сальників лаштунків через 1-2 роки. Також доводиться мати справу з несправностями електронного блоку управління АКПП.

Додаткові роботи по ремонту Шевроле

Заміна масла в Chevrolet. Однією з основних операцій, яка дозволяє забезпечити повноцінну роботу автомобіля і продовжити експлуатаційний ресурс його основних вузлів і агрегатів, є заміна масла. Для автомобілів Шевроле рекомендується проводити заміну масла в двигуні і коробці передач через 25-30 тисяч кілометрів. При цьому необхідно використовувати тільки оригінальне масло, рекомендоване виробником. Як свідчить практичний досвід наших фахівців, значна частина несправностей Шевроле пов’язана саме з низькою якістю олії. При цьому вартість ремонту Chevrolet виявляється набагато вище, та сума, яку ви віддасте при своєчасній заміні масла.

Заміна гальмівних колодок Chevrolet. Будь-який професійний центр по ремонту Шевроле повинен забезпечити бездоганне стан гальмівної системи, але багато що тут залежить і від власника. Для автомобілів цієї марки заміна гальмівних колодок рекомендується через 25-30 тисяч км пробігу. Для гальмівних дисків термін служби збільшується в 2-3 рази. Однак при агресивній їзді на поганих дорогах термін служби елементів гальмівної системи може значно скорочуватися, і буде вимагатися терміновий ремонт Шевроле, тому наші фахівці рекомендують проводити її регулярну діагностику, як мінімум, раз на 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Ця досить недорога і швидка процедура дозволить вам бути впевненим у безпеці свого автомобіля.

Наші майстри