Ремонт Chevrolet у Львові

Ремонт chevroletПровідний підрозділ концерну «Дженерал Моторс» Chevrolet Motor Division було засновано в 1911 році в передмісті Детройта, Уоррене. Своїм найменуванням компанія зобов’язана знаменитому гонщику і механіку, швейцарцю Луї Шевроле. В цей час GM переживала не найкращі часи, і створення нової марки названої в честь Луї Шевроле, було покликане вирішити фінансові проблеми концерну.

Надійні, технологічні, які не потребують частого ремонту Chevrolet і доступні автомобілі користувалися широкою популярністю і стали одним із символів Америки. Після поглинання GM корейської фірми Daewoo в 2002 році, торгова марка почала освоювати російський і європейський ринки доступних автомобілів.

Напрямки ремонту Шевроле

Технічне обслуговування ТО Chevrolet. Широкий модельний автомобілів Шевроле досить добре уніфікований, не складно сьогодні купити необхідні запчастини і комплектуючі належної якості. Тому кваліфікований ремонт Chevrolet не викликає особливих проблем для професійного авто центру. Необхідною умовою довговічності і виконання усіх функцій автомобілів є суворе дотримання вимог сервісної карти. Проходити плановий ремонт Шевроле із заміною масла рекомендується кожні 15-20 тисяч кілометрів. З цієї ж періодичністю проводиться діагностика автомобіля.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Chevrolet. Наша компанія пропонує у Львові кваліфіковані послуги з ремонту Шевроле. Головним агрегатом будь-якого автомобіля, безумовно, є двигун. Силові агрегати Шевроле, в цілому, мають пристойний запас надійності.

Ремонт Chevrolet трансмісії

Дотримання періодичності сервісних операцій, таких як заміна ременя ГРМ через 50-60 тис. Км або промивка інжектора через 25-30 тис. Км, дозволяє досить дешево запобігти складний і дорогий ремонт Chevrolet. Серед болячок, наприклад, можна відзначити недостатню надійність водяної помпи на Шевроле Круз і деяких інших моделях.

Комп’ютерна діагностика та ремонт МКПП, АКПП Chevrolet. Завдяки високій кваліфікації персоналу і прекрасному технічному оснащенню наш автомобільний центр Шевроле пропонує недорого і якісно професійний ремонт механічних та автоматичних коробок цих автомобілів. Однією з важливих операцій в цьому відношенні є своєчасна заміна масла. Ремонт Chevrolet, пов’язаний з несправностями АКПП і МКПП, досить часто пов’язаний з використанням неякісного масла. З заводських проблем можна відзначити протікання сальників лаштунків через 1-2 роки. Також доводиться мати справу з несправностями електронного блоку управління АКПП.

Кузовне напрямок ремонту Шевроле

Кузовний ремонт Chevrolet. Кузовний ремонт Шевроле, як правило, не представляє серйозних проблем. У центрі вам запропонують кваліфіковане виконання всіх видів локального відновлення і повного відновлення кузова. При цьому завдяки наявність будь-яких елементів кузова і сучасного обладнання, в тому числі функціональних стапелів, ціна в яку обходиться кузовний ремонт авто Chevrolet для наших клієнтів, є цілком прийнятною.

Аерографія на автомобілях Chevrolet. Також нашими фахівцями забезпечується побутовій та іншій техніці фарбування автомобілів Шевроле. Ми використовуємо комп’ютерні технології підбору фарби, які дозволяють забезпечити повну відповідність поточним кольором автомобіля, що особливо важливо при локальній фарбування. Високоякісні лакофарбові матеріали, а також професійні грунтовки і шпаклівки, які використовуються в нашому центрі, дозволяють гарантувати максимальну якість і довговічність шару ЛФМ, а значить – і довговічність самого автомобіля.

Додаткові роботи по ремонту Шевроле

Заміна масла в Chevrolet. Однією з основних операцій, яка дозволяє забезпечити повноцінну роботу автомобіля і продовжити експлуатаційний ресурс його основних вузлів і агрегатів, є заміна масла. Для автомобілів Шевроле рекомендується проводити заміну масла в двигуні і коробці передач через 25-30 тисяч кілометрів. При цьому необхідно використовувати тільки оригінальне масло, рекомендоване виробником. Як свідчить практичний досвід наших фахівців, значна частина несправностей Шевроле пов’язана саме з низькою якістю олії. При цьому вартість ремонту Chevrolet виявляється набагато вище, та сума, яку ви віддасте при своєчасній заміні масла.

Заміна гальмівних колодок Chevrolet. Будь-який професійний центр по ремонту Шевроле повинен забезпечити бездоганне стан гальмівної системи, але багато що тут залежить і від власника. Для автомобілів цієї марки заміна гальмівних колодок рекомендується через 25-30 тисяч км пробігу. Для гальмівних дисків термін служби збільшується в 2-3 рази. Однак при агресивній їзді на поганих дорогах термін служби елементів гальмівної системи може значно скорочуватися, і буде вимагатися терміновий ремонт Шевроле, тому наші фахівці рекомендують проводити її регулярну діагностику, як мінімум, раз на 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Ця досить недорога і швидка процедура дозволить вам бути впевненим у безпеці свого автомобіля.

Наші майстри