Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Chrysler у Львові

Ремонт chryslerАвтомобілі американської корпорації Chrysler — це справжнє втілення американської мрії — витончені, швидкі, економічні та технічно досконалі ці машини вже давно стали живим втіленням швидкості і престижу. За весь час випуску автомобілів преміум-класу компанія Крайслер зарекомендувала себе як революціонер і новатор в області автомобілебудування. Так, гальмівна система з повітряним охолодженням, а також V-8 подібний двигун першими почали встановлюватися на автомобілях Chrysler. Однак, навіть найсучасніший автомобіль повинен проходити сервісне обслуговування і поточний ремонт. Адже при експлуатації автомобіля відбувається природний знос його механізмів і агрегатів, що вимагає постійної уваги. В автосервісі Крайслер пропонують найбільш повний печінку заходів з підтримки автомобілів сімейства в справному стані всіх років випуску і модифікацій у Києві.

Напрямки ремонту автомобілів Крайслер

Технічне обслуговування (ТО). Підтримання автомобіля, а також його окремих механізмів і агрегатів в справному стані протягом усього терміну експлуатації, забезпечується комплексом профілактичних заходів. Що складаються з перевірки працездатності агрегатів і механізмів автомобіля, заміни витратних матеріалів та поточного ремонту. Звертаємо увагу, що автосервіс Крайслер може включати, як повний перелік заходів, так і окремі елементи сервісного обслуговування рекомендованих виробником. Механіки автосервісу прагнуть запропонувати своїм клієнтам найбільш оптимальне співвідношення якість-ціна при проведенні поточного обслуговування, враховуючи при цьому побажання автовласників і умови експлуатації.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна в автосервісі Крайслер. Одним з найдорожчих і складних механізмів автомобіля, є двигун. В силу того, що він схильний до підвищеним тепловим навантаженням, а його вузли — труться, то велика частина технічного обслуговування включає в себе заходи спрямовані на діагностику та перевірку справності систем силової установки. Що дозволяє запобігти капітальний ремонт Крайслер до повного вироблення мото-ресурсу двигуна. Початковий етап будь-якого ремонту — діагностика, що дозволяє визначити несправність на ранньому етапі і недорого усунути її. Професіоналізм і практичний досвід механіків автосервісу, дозволяє здійснювати ремонт двигунів будь-якої складності з використанням найсучаснішого діагностичного та ремонтного обладнання.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП. Трансмісія сучасних автомобілів Крайслер має складний пристрій і без наявності сучасного обладнання виявити поломку на ранній стадії практично неможливо. Найчастіше ремонт Крайслер, пов’язаний з трансмісією, може бути викликаний саме несвоєчасністю виявлення початкових ознак поломки. Крім того, спроба самостійного ремонту елементів трансмісії може погіршити ситуацію, і прагнення автовласника зробити ремонт трансмісії таким чином дешево може повністю вивести вузли і механізми трансмісії з ладу. Механікам автосервісу Крайслер неодноразово доводилося стикатися з подібними ситуаціями, що викликало необхідність дорогого ремонту, а то й повної заміни деяких агрегатів трансмісії, вартість яких може виявитися досить значною.

Додаткові роботи по ремонту Крайслер

Заміна мастила в автосервісі Крайслер. Основна функція моторних масел — зменшення сили тертя в деталях, що труться двигуна, а також первинне охолодження і очищення від сажі і лакових відкладень. Зменшення функціональних властивостей рухових масел відбувається в силу декількох причин. Серед основних варто виділити такі: регулярне вплив з конденсатом, забруднення продуктами згоряння, зниження активності спеціальних присадок і природний знос тертьових деталей двигуна. Періодичність заміни моторних масел залежить від умов експлуатації, і як правило, заміна проводиться при сервісному обслуговуванні. Автосервіс Крайслер визначає частоту заміни моторного масла для кожної моделі автомобіля індивідуально.

Заміна гальмівних колодок. Однією з найважливіших складових безпеки автомобіля, є гальмівна система. Від її справності безпосередньо залежить, як життя автовласника, так і оточуючих. Тому, позичена в справному стані гальмівної системи — обов’язок кожного автовласника. Автосервіс Крайслер дозволяє зробити діагностику і своєчасне усунення несправностей гальмівної системи будь-якої складності. Серед найбільш часто виходять з ладу деталей гальм — гальмівні колодки, так як на них припадає найбільше навантаження. Частота заміни гальмівних колодок залежить від декількох факторів, серед основних можна виділити: манеру їзди, умови експлуатації і стан гальмівних дисків. Крім того, на періодичність заміни колодок впливає їх якість, оригінальні колодки, купити які можна в магазині автосервісу, прослужать в два рази більше, ніж неоригінальні.

Наші майстри