Ремонт Chrysler у Львові

Ремонт chryslerАвтомобілі американської корпорації Chrysler – це справжнє втілення американської мрії – витончені, швидкі, економічні та технічно досконалі ці машини вже давно стали живим втіленням швидкості і престижу. За весь час випуску автомобілів преміум-класу компанія Крайслер зарекомендувала себе як революціонер і новатор в області автомобілебудування. Так, гальмівна система з повітряним охолодженням, а також V-8 подібний двигун першими почали встановлюватися на автомобілях Chrysler. Однак, навіть найсучасніший автомобіль повинен проходити сервісне обслуговування і поточний ремонт. Адже при експлуатації автомобіля відбувається природний знос його механізмів і агрегатів, що вимагає постійної уваги. В автосервісі Крайслер пропонують найбільш повний печінку заходів з підтримки автомобілів сімейства в справному стані всіх років випуску і модифікацій у Києві.

Напрямки ремонту автомобілів Крайслер

Технічне обслуговування (ТО). Підтримання автомобіля, а також його окремих механізмів і агрегатів в справному стані протягом усього терміну експлуатації, забезпечується комплексом профілактичних заходів. Що складаються з перевірки працездатності агрегатів і механізмів автомобіля, заміни витратних матеріалів та поточного ремонту. Звертаємо увагу, що автосервіс Крайслер може включати, як повний перелік заходів, так і окремі елементи сервісного обслуговування рекомендованих виробником. Механіки автосервісу прагнуть запропонувати своїм клієнтам найбільш оптимальне співвідношення якість-ціна при проведенні поточного обслуговування, враховуючи при цьому побажання автовласників і умови експлуатації.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна в автосервісі Крайслер. Одним з найдорожчих і складних механізмів автомобіля, є двигун. В силу того, що він схильний до підвищеним тепловим навантаженням, а його вузли – труться, то велика частина технічного обслуговування включає в себе заходи спрямовані на діагностику та перевірку справності систем силової установки. Що дозволяє запобігти капітальний ремонт Крайслер до повного вироблення мото-ресурсу двигуна. Початковий етап будь-якого ремонту – діагностика, що дозволяє визначити несправність на ранньому етапі і недорого усунути її. Професіоналізм і практичний досвід механіків автосервісу, дозволяє здійснювати ремонт двигунів будь-якої складності з використанням найсучаснішого діагностичного та ремонтного обладнання.

Комп’ютерна діагностика та ремонт АКПП, МКПП. Трансмісія сучасних автомобілів Крайслер має складний пристрій і без наявності сучасного обладнання виявити поломку на ранній стадії практично неможливо. Найчастіше ремонт Крайслер, пов’язаний з трансмісією, може бути викликаний саме несвоєчасністю виявлення початкових ознак поломки. Крім того, спроба самостійного ремонту елементів трансмісії може погіршити ситуацію, і прагнення автовласника зробити ремонт трансмісії таким чином дешево може повністю вивести вузли і механізми трансмісії з ладу. Механікам автосервісу Крайслер неодноразово доводилося стикатися з подібними ситуаціями, що викликало необхідність дорогого ремонту, а то й повної заміни деяких агрегатів трансмісії, вартість яких може виявитися досить значною.

Ремонт Крайслер – кузовний цех автосервісу Крайслер

Кузовний ремонт Chrysler. Ремонт кузова можна умовно розділити на два види. До першого виду належить локальний ремонт окремих ділянок або деталей кузова. Як правило, він проводиться при незначних пошкодженнях, таких як невеликі вм’ятини, подряпини, потертості і т.д. До другого виду відносяться більш серйозні пошкодження кузова: заміна кузовних деталей, відновлення первісної геометрії кузова, усунення вм’ятин великої площі і інші кузовні роботи потребують великих обсягів рихтувальних і відновлювальних робіт. Ремонт авто Chrysler, пов’язаний з ремонтом кузова, повинен проводитися тільки на спеціалізованому обладнанні, яке дозволяє контролювати на всіх етапах робіт правильність геометрії кузова і його деталей.

Фарбування. Фарбування автомобіля – це фінальна частина кузовних робіт, яка вимагає спеціальної підготовки від персоналу і наявності спеціального устаткування. Одним з найскладніших моментів у фарбувальних роботах – це підбір фарби, особливо це важливо, якщо проводиться локальне фарбування. В силу того, що лакофарбове покриття з плином часу і впливом різних зовнішніх факторів змінює свій відтінок, причому відбувається це нерівномірно по всій поверхні кузова і його деталей. Автосервіс Крайслер дозволяє найбільш точно підібрати необхідний відтінок лакофарбового шару і нанести його на поверхню кузова, крім того, є можливість створення спеціального захисного шару.

Додаткові роботи по ремонту Крайслер

Заміна мастила в автосервісі Крайслер. Основна функція моторних масел – зменшення сили тертя в деталях, що труться двигуна, а також первинне охолодження і очищення від сажі і лакових відкладень. Зменшення функціональних властивостей рухових масел відбувається в силу декількох причин. Серед основних варто виділити такі: регулярне вплив з конденсатом, забруднення продуктами згоряння, зниження активності спеціальних присадок і природний знос тертьових деталей двигуна. Періодичність заміни моторних масел залежить від умов експлуатації, і як правило, заміна проводиться при сервісному обслуговуванні. Автосервіс Крайслер визначає частоту заміни моторного масла для кожної моделі автомобіля індивідуально.

Заміна гальмівних колодок. Однією з найважливіших складових безпеки автомобіля, є гальмівна система. Від її справності безпосередньо залежить, як життя автовласника, так і оточуючих. Тому, позичена в справному стані гальмівної системи – обов’язок кожного автовласника. Автосервіс Крайслер дозволяє зробити діагностику і своєчасне усунення несправностей гальмівної системи будь-якої складності. Серед найбільш часто виходять з ладу деталей гальм – гальмівні колодки, так як на них припадає найбільше навантаження. Частота заміни гальмівних колодок залежить від декількох факторів, серед основних можна виділити: манеру їзди, умови експлуатації і стан гальмівних дисків. Крім того, на періодичність заміни колодок впливає їх якість, оригінальні колодки, купити які можна в магазині автосервісу, прослужать в два рази більше, ніж неоригінальні.

Наші майстри