Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Citroen у Львові

Ремонт citroenCitroen — французький автомобілебудівна компанія, яка входить до складу групи PSA Peugeot Citroen. Спеціалізується на випуску цивільних і комерційних автомобілів. Продукція офіційно поширюється в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Ціна автомобілів залежить від конкретних моделей, однак, автомобілі конкурують в бюджетному і середньому сегменті, не намагаючись підкорити ринок преміальних авто. Машини мають досить впізнаваний дизайн, який відрізняє від представників Німеччини, Японії та США. Що ж стосується комерційного транспорту — тут моделі Сітроен досить міцно застовпили одну з лідируючих позицій на українському ринку. Їх мікроавтобуси і фургони користуються великим попитом.

Модифікації

Історія марки починається в 1919 році, а випуск автомобілів відбувався як в довоєнні роки, так і після закінчення Другої світової. Одним з найяскравіших представників післявоєнної епохи є легендарний Citroen DS, що випускався з 1955 по 1975гг. Відзначимо, що модель посіла третє місце в номінації «Автомобіль століття». В даний час комерційна назва DS присвоєно новій лінійці автомобілів Сітроен. Однак, нічим примітним, крім, мабуть, дизайну, моделі не виділяються.

Розглянемо популярні моделі в сучасній історії марки:

  • С3 (1-е покоління з 2002 по 2009, 2-е покоління з 2009 по 2016, 3-е покоління з 2016)
  • С4 (1-е покоління з 2004 по 2014, 2-е покоління з 2010)
  • С5 (1-е покоління з 2000 по 2008, з 2008 по 2017)
  • DS4 (з 2011 по 2015)
  • З-Crosser (з 2007 по 2013)
  • Berlingo (1-е покоління з 1996 по 2012, 2-е покоління з 2008)
  • Jumper (1-t покоління, з 1993 по 2006, 2-е покоління з 2006 по 2014, 3-е покоління з 2014)

На українському ринку представлені і інші моделі французької компанії. Однак вони менш популярні в нашій країні.

Експлуатація

Автомобілі французької марки, якщо не брати до уваги комерційної техніки, що не славляться особливою надійністю. Досить дивні, на думку експертів, інженерні рішення істотно ускладнюють ремонт Citroen. Однак ці машини все одно користуються хорошим попитом, багато в чому завдяки дизайну і наявності в лінійці компактних моделей. У Львові, наприклад, це дуже актуальний параметр — проблеми з паркуванням виникають як в центрі міста, так і в спальних районах.

Обслуговування та ремонт

Автомобілі, що мають заводську гарантію, звичайно ж, краще обслуговувати в дилерських сервісних центрах. Однак, коли термін зобов’язань виробника закінчився, слід вибрати хороший автосервіс Citroen. Відзначимо, що легкові автомобілі марки досить вимогливі до якості обслуговування і не призначені для агресивної їзди. Водії, які не розуміють таких особливостей, нерідко стикаються з проблемами ДВС.

Плануючи ремонт Citroen, важливо вибрати хороший сервіс. Бажано, щоб в одному місці Вам змогли надати комплекс необхідних послуг. Наприклад, така можливість є в мережі техцентров QUALITY MOTORS. Досвідчені майстри зможуть провести як обслуговування, так і необхідні відновлювальні роботи.

Розглянемо деякі переваги звернення до цих сервіси:

  • Діагностика систем;
  • ТО на дилерському рівні;
  • Ремонт ДВС;

Наші майстри