Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Dodge у Львові

Ремонт dodgeАвтомобілі американської марки Dodge заслужено займають лідируючі місця на ринку за обсягом продажів і рекордно низькі позиції за кількістю звернень в автосервіс. Все це відбувається з тієї простої причини, що інженери компанії мають величезний досвід, а сама марка Dodge є дочірньою компанією корпорації Chrysler. Ця компанія була заснована в 1900 році і спочатку спеціалізувалася на комплектуючих і запчастинах для автомобілів. Звичайно ж, як і будь-яка інша компанія, вона придбала свою популярність не відразу, але сьогодні це одна з найбільш розвинених автомобільних корпорацій в усьому світі.

Роботи по ремонту Додж, що проводяться в автосервісі

Технічне обслуговування ТО Dodge. Ремонт Додж у Львові здійснюється не тільки в сервісних центрах, а й у приватних станціях техобслуговування, таких, наприклад, як наша компанія. Саме тут ви зможете скористатися унікальними послугами: до вашої уваги не тільки ремонт Dodge, а й якісна повна діагностика, яка найбільш точно визначить характер будь-якої несправності.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Dodge. Ви завжди можете бути впевнені в тому, що ваш автомобіль буде в надійних руках. Якісний і недорогий сервіс Додж тепер доступний абсолютно кожному власнику автомобіля даної марки. Всім відомо, що двигун — це гордість компанії, тому як саме ця деталь автомобіля вважається однією з найбільш якісних у всьому світі. Це, в свою чергу, означає, що автомобільний сервіс Додж по частині двигунів затребуваний мало в силу надійності даного агрегату. Але все ж, неякісний бензин і надмірні навантаження можуть впливати на нього досить згубно, і сподіватися на те, що двигун можна відремонтувати дешево — не варто. Пам’ятайте: двигун хоч і надійний, але постійні випробування його на міцність можуть привести до досить сумних наслідків.

Комп’ютерна діагностика МКПП, АКПП Dodge. Автосервіс Додж, вартість якого визначається в залежності від характеру поломки, у нас поширюється ще й на ремонт трансмісії, яка, як відомо, грає не менш важливу роль, ніж сам двигун. Саме з цієї простої причини ми настійно рекомендуємо використовувати виключно оригінальні деталі, ціна яких нехай і буде вище, але також вище буде і їх надійність. З цієї причини ви можете замовити і купити у нас нову трансмісію в зборі, або абсолютно будь-яку деталь до неї, і відразу ж встановити її в ваш автомобіль.

Додаткові роботи по ремонту Додж

Заміна масла Dodge. Як і всі інші автомобілі, Dodge також потребує і в своєчасній заміні масла, тому як навіть його надійний двигун не зможе довго працювати «в суху». Відомо, що багато станції технічного обслуговування використовують алгоритм «швидкої» заміни — вони не очищають двигун від залишків відпрацьованого масла, просто зливаючи все те, що «зіллється» і заливаючи нове. У нашому автосервісі Додж ви завжди можете бути впевнені — нове масло буде залито тільки після того, як 100% відпрацювання буде виведено з двигуна. Це дасть гарантію найбільшої ефективності при роботі двигуна, а також в значній мірі збільшить його ресурс.

Заміна гальмівних колодок Dodge. Крім всіх перерахованих вище пунктів, ремонт авто Dodge часто включає заміну гальмівних колодок, яка необхідна після того, як з’являються перші ознаки ослаблення їх дії. Звичайно ж, ви можете спочатку навіть не помічати ослаблення дії колодок, тому наші експерти настійно рекомендують проводити планову діагностику автомобіля як мінімум один раз на півроку. Необхідно пам’ятати, що гальмівні колодки — це, в першу чергу, безпека вас і ваших близьких.

Якісні послуги автосервісу Додж

Якщо ви є щасливим власником автомобілів даної марки, то ми запрошуємо вас стати нашим клієнтом, щоб здійснити якісне обслуговування або ремонт Додж. При обслуговуванні цих машин необхідно ретельно дотримуватися всіх рекомендацій виробника для того, щоб ваша машина служила довгий час без будь-яких поломок. Ремонт Додж повинні здійснювати фахівці, які не з чуток знають всі тонкощі цих автомобілів. Саме тому ми пропонуємо вам звертатися в наш автосервіс. Це та марка, яку майстри нашої компанії знають досконально.

Висококваліфіковані фахівці нашого автосервісу проводять ремонт Dodge будь-якої складності, здійснюють сервіс Dodge і допоможуть вам вибрати необхідні запчастини для ваших автомобілів. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете придбати всі необхідні вам запчастини для ремонту Додж, а також здійснити технічне обслуговування будь-якої складності.

Здійснюючи ремонт Dodge, ви зможете знайти будь-які запчастини на складі нашої компанії. Якщо раптом необхідні вам деталі на складі відсутні, не впадайте у відчай. Ви завжди зможете купити потрібні вам запасні частини під замовлення. Ваше замовлення вами запчастини поставляються в наш автосервіс Додж прямо від виробника. Це дає нам можливість реалізовувати такі запчастини практично за заводською ціною, що істотно зменшує витрати на сервіс і ремонт Додж.

Всі запчастини, які пропонує наша компанія, є фірмовими, про що свідчать відповідні сертифікати. Запчастини від нашого технічного центру відповідають всім вимогам щодо якості. Купуйте у нас запасні частини і проходите ТО або здійснюйте якісний ремонт Додж, тоді ваш автомобіль буде вірою і правдою служити вам ще багато років.

Наші майстри