Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Fiat у Львові

Ремонт fiatFiat — це італійська автомобілебудівна компанія, яка була заснована на початку 20 століття. Відзначимо, що саме на заводах цього концерну був встановлений перший в Європі конвеєр, побудований за зразком, винайденому Генрі Фордом. Під час Першої світової війни на потужностях Фіат випускали танки і літаки. До Другої світової виробництво охоплювало величезний сегмент техніки — від автомобілів до військових літаків. У 1966 році було підписано історичну угоду власника марки з СРСР, в рамках якого було надано ліцензію на виробництво Fiat 124, відомий в нашій країні як ВАЗ-2101. В ході активного розвитку компанії в 70-80 роках, вона отримала контроль над Lancia, Autobianchi, Ferrari, Maserati і Alfa Romeo, фактично зосередивши в своїх руках весь ринок італійського автомобілебудування. А в 2014 році Фіат викупив збанкрутілий Chrysler.

Популярні моделі

Відзначимо окремий бренд Fiat Professional, який займається випуском комерційного транспорту і має найкращі показники на ринку. Надійність моделей і невисока вартість обслуговування дозволяє цим автомобілям бути відмінними партнерами як для великого, так і для дрібного бізнесу. Також важливо сказати, що структура організації концерну схожа зі схемою VAG-групи, яка істотно заощаджує кошти на кроссплатформенних моделях. Рівень уніфікації механізмів і агрегатів у Fiat, звичайно, трохи нижче, проте, це також допомагає скорочувати витрати.

Відзначимо, що сьогодні в Росії офіційно продаються в основному саме комерційні моделі марки. Однак, наприклад, у Львові можна зустріти велику кількість вже знятих з виробництва машин італійського походження і навіть ті автомобілі, які в нашу країну ніколи не поставлялися.

Наведемо кілька популярних моделей:

  • Albea
  • Punto
  • Doblo
  • Ducato
  • 500

Моделі цієї марки вибирають не за вишуканий стиль або видатні технічні характеристики, а за практичність — ремонт Fiat потрібно не дуже часто і коштує не дуже дорого. У цьому також простежується аналогія з Volkswagen.

Обслуговування та ремонт

Ремонт Fiat часто проводять в сервісних центрах, зосереджених на обслуговуванні європейських автомобілів. Якщо говорити про комерційному транспорті — то тут ситуація дещо інша. Наприклад, так як на базі Ducato побудовано чимало моделей інших марок, їх приймають майстерні, що спеціалізуються на обслуговуванні легких вантажівок. Тому знайти профільний автосервіс Fiat буде непросто.

Всі необхідні процедури можна здійснити і в висококласному мультибрендовому техцентрі. Наприклад, співробітники QUALITY MOTORS допоможуть вирішити навіть найскладніші завдання в найкоротший термін і з гарантією якості.

Розглянемо переваги цього сервісу:

  • ТО під ключ
  • Комплексна діагностика
  • Ремонт ДВС будь-якої складності

Наші майстри