Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Ford у Львові

Ремонт fordАвтомобілі компанії Ford Motor випускаються понад 100 років і користуються заслуженою популярністю у автолюбителів. Висока надійність, якісна збірка і невисока вартість — ось тільки декілька характеристик, за які цінуються автомобілі цієї марки. Але навіть самий якісний і надійний автомобіль не може обійтися без сервісного обслуговування і поточного ремонту. Адже в процесі експлуатації відбувається природний знос вузлів і агрегатів автомобіля, які вимагають постійної уваги. Наш автосервіс у Львові пропонує повний перелік робіт по підтримці і відновленню автомобілів всіх модифікацій і років випуску американського виробника.

Напрямки ремонту Форд

Технічне обслуговування (ТО). Для підтримки працездатності автомобіля, його окремих вузлів і агрегатів протягом всієї експлуатації, необхідно проводити комплекс профілактичних заходів. Які складаються з заміни витратних матеріалів, перевірки справності систем і механізмів автомобіля і поточного ремонту. Відзначимо, сервіс автомобілів Форд необов’язково може включати повний перелік наведених вище заходів, вони визначаються рекомендаціями виробника і умовами експлуатації. Майстри сервісу пропонують своїм клієнтам оптимальне співвідношення ціна-якість при проведенні планового обслуговування з урахуванням побажань власників і умов експлуатації.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна. Двигун — це один з найскладніших і дорогих механізмів автомобіля. Крім того, він постійно піддається підвищеним тепловим навантаженням. Тому велика частина ТО спрямована саме на цей механізм, щоб запобігти передчасному ремонт Форд, який пов’язаний з силовою установкою автомобіля. Початковим етапом будь-якого ремонту є діагностика, яка дозволяє виявити несправності на ранній стадії і визначити послідовність ремонту, що дозволяє недорого усунути поломку. Накопичений досвід і професіоналізм механіків сервісу, дозволяє проводити ремонт силових установок будь-якої складності.

Комп’ютерна діагностика Форд АКПП, МКПП. Трансмісії сучасних автомобілів мають досить складний механізм і без сучасного діагностичного обладнання неможливо виявити несправність на ранній стадії. Дуже часто ремонт Форд, пов’язаний з трансмісією викликаний саме несвоєчасним виявленням перших ознак несправності. Крім того, самостійний ремонт КПП може тільки погіршити ситуацію, і прагнучи провести ремонт коробки дешево своїми силами автовласник ризикує повністю вивести з ладу складний вузол автомобіля. Механіки автосервісу проводять ремонт трансмісії тільки за технологією виробника з використанням новітнього обладнання та оригінальних запчастин.

Планові роботи по ремонту Форд

Заміна масла при ремонті Ford. Головні функції масел для двигунів — це первинне охолодження, очищення від лакових і сажових відкладень, а також змазування тертьових поверхонь деталей двигуна. Зниження функціональних властивостей моторних масел відбувається з кількох причин. Серед основних можна виділити: забруднення продуктами згоряння, регулярна взаємодія з конденсатом, зниження активності присадок і знос деталей двигуна. Частота заміна моторного масла визначається умовами експлуатації і входить в сервісне обслуговування. Сервіс Форд визначає періодичність заміни масла для кожної моделі індивідуально.

Заміна гальмівних колодок. Гальмівна система автомобіля найбільш важлива складова безпеки. І від її працездатності безпосередньо залежить не тільки життя автовласника, а й оточуючих. Підтримка гальм в справному стані — обов’язок кожного власника. Автосервіс Форд дозволяє провести діагностику і усунення несправності гальмівної системи з використанням сучасного обладнання. Одним з тих, які найбільш часто виходять з ладу елементом гальм є гальмівні колодки, на які припадає найбільше навантаження. Періодичність заміни гальмівних колодок безпосередньо залежить від манери їзди, купити які можна за спеціальними цінами в магазині сервісу. При нормальній експлуатації автомобіля заміна може знадобитися через 30-40 тис., А при спортивній — 15-20 тис.

Історія Ford

Поява легенди

«Форд» (Ford Motor Company), американська автомобільна компанія, що випускає легкові автомобілі, вантажівки, різноманітну сільськогосподарську техніку і запчастини «Форд», «Меркюрі», «Лінкольн». «Форду» належить компанія «Ягуар». Штаб-квартира знаходиться в Діборне (штат Мічиган), недалеко від якого була колись ферма батьків Генрі Форда.

Компанія була заснована Генрі Фордом в 1903 році і по думці свого творця відразу призначалася для випуску масового дешевого автомобіля. Спочатку такою була модель «A», в 1908 її змінила модель «T», охрещена карикатуристами «жерстяної Ліззі». Успіх нової моделі був настільки великий, що постійно розширюються підприємства Форда не справлялися із замовленнями і ремонт Ford став дуже затребуваною послугою.

У «Форд Мотор» в 1913 вперше в світі на виробництві був введений метод стандартизації взаємозамінних частин виробів і конвеєрна технологія зборки автомобілів, що дозволило всього за один рік підняти продуктивність праці на 40-60% і спростити післяпродажний ремонт Ford. Одночасно і зарплата робітників і службовців зросла так, що перевищила середню по всій промислової галузі в два рази. На підприємствах вводиться восьмигодинний робочий день.

До середини 1914 було проведено 500 тисяч моделей «T», до 1923 року кожен другий автомобіль в Америці робився на заводах «Форд Мотор». Відкрився майже в кожному великому місті США. У 1922 компанія придбала концерн «Лінкольн», керування якою було доручено Едселю. Авторитарний стиль управління старшого форда стає улюбленою мішенню лівої преси, відмова терпіти профспілки на своїх підприємствах  наражає компанію на справжнє цькування. Разом з тим американці до кінця 1920-х років втомилися від одноманітної моделі «T». Вперед вириваються конкуренти з «Дженерал Моторс». Компанія відповідає моделлю «Форд A», популярність якої все ж відстає від «шевроле» і «Бьюїк».

У 1920-1930-і роки «Форд Мотор» активно відкриває відділення в багатьох країнах світу, в тому числі співпрацює з Радянською Росією (створення заводів ГАЗ, АМО), відкривається перший автосервіс, в якому здійснювався ремонт та сервіс Ford. Хоча сам Генрі ставився до Жовтневої революції різко негативно, проте, він вважав, що у Росії велике майбутнє, якщо вона встане на шлях індустріального розвитку.

Велика депресія

Велика депресія 1929 різко знижує продажі автомобілів. Також скорочується попит на запчастини для ремонту Форд. Удвічі падає заробітна плата фахівців заводу. Основний прибуток підприємству в цей час приносять тільки фірмове обслуговування і ремонт Ford. Незважаючи на те, що автомобільні центри практично припиняють продаж машин, надання послуг все ще триває, серед яких і фірмовий сервіс. Порівняно вдалою була лінія автомобілів «Меркюрі», запущена в 1938. Компанією номінально управляє Едсель, але його авторитет непорівнянний з авторитетом його батька. У справах починається застій, що продовжився до початку Другої світової війни, коли військові замовлення поправили справи.

Після короткого правління старого Форда (Едсель помер в 1943) в 1945 влада перейшла до Генрі-друге, вдихнув нове життя в компанію. Основний упор робиться на розробку новітніх автомобілів, а також на якісний сервіс і ремонт. Форд-молодший реорганізує систему набору персоналу, застосовує для розробки стратегії фірми відомий йому з війни метод «мозкового штурму», запросивши групу системних аналітиків.

Повоєнний успіх

Запуск серій моделей «Тандерберд» (Thunderbird) і «Мустанг» (Mustang) в 1955 році, стали нині класичними, зміцнив фінансове становище компанії. Автосервіс знову починає завойовувати втрачений авторитет, отримує нові пропозиції, виходячи на європейський ринок. У Західній Німеччині з 1967 року сходить «Форд-Фієста», що завоював популярність в Європі, хоча б один автосервіс Ford присутній практично в кожному великому європейському місті. З середини 1980-х років випускається «Таурус» (Taurus). Купівля компанії «Ягуар» збільшує гамму моделей, по комфорту нічим не нагадуючи  «жерстяну Ліззі». Компанія відкрита для новацій і змін. Фірмовий сервіс і ремонт Форд затребуваний як ніколи!

Цікаво, що компанія, піонер у введенні конвеєра, перші ж серед великих корпорацій і відмовилася від нього, так як сучасні робочі з більшою віддачею роблять роботу, в якій є елемент самостійної творчості. Тепер ремонт Ford пропагує ідею індивідуального підходу до кожного автомобілю. Цією концепції підкоряються всі етапи створення автомобіля, а також подальший сервіс і ремонт Ford. Завдяки цьому в «великій трійці» американського автомобільного бізнесу «Форд Мотор» займає почесне друге місце за обсягами продажів.

Професійний ремонт Форд — ремонт Ford

По автомобілях марки компанія виконує фірмовий ремонт Ford, здійснює ремонт будь-якої складності і поставляє якісні запчастини Форд. Ви можете звернутися в нашу компанію в будь-який зручний для вас час, і завжди зможете тут придбати всі необхідні  запчастини для ремонту Ford. До ваших послуг фірмові каталоги і комп’ютерні бази, за допомогою яких наші фахівці швидко і якісно здійснять стовідсотковий підбір потрібних деталей. Будь-які запчастини завжди є в наявності на складі нашої компанії, чим може похвалитися далеко не кожен автосервіс по ремонту Форд.

Якщо раптом необхідні вам запчастини на складі тимчасово відсутні, то не варто засмучуватися. Ви завжди зможете придбати потрібні запчастини під замовлення. Ваше замовлення швидко прибуде до нас, запчастини для ремонту Форд поставляються прямо від їх виробника, без допомоги посередників. Це дає нам можливість реалізовувати запчастини практично за заводською ціною і здійснювати ремонт Форд значно дешевше. Це зовсім не дивно, адже чим менше вартість деталей, тим дешевше обходиться ремонт Форд.

Всі запчастини, які є в нашому асортименті, фірмові, про що свідчать відповідні сертифікати. Запчастини від нашого технічного центру відповідають всім вимогам щодо якості. Приходьте в наш автосервіс по ремонту Ford, придбайте у нас фірмові запчастини, здійснюйте ремонт обслуговування — тоді ваш автомобіль завжди буде відчувати себе на «відмінно»!

Наші майстри