Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Honda у Львові

Ремонт hondaЯпонська компанія «Honda» спеціалізується на випуску мотоциклів, легкових автомобілів, спецтехніки, а також різних двигунів. Частина продукції випускається за марками «Дайхацу» і «Акура». Штаб-квартира компанії розташована в Токіо. Свій шлях у автомобілебудуванні японський виробник почав з випуску компактних двигунів і мопедів на їх основі. Після розробки і запуску у виробництво першого мотоцикла під ім’ям «Дрім» в компанії змінюють підхід до організації продажів: тепер для здійснення продажів на певній території стали призначати дистриб’ютори, які в свою чергу повинні були розвивати дилерську мережу і надавати технічне обслуговування. Новим поштовхом у розвитку компанії стала розробка чотиритактного двигуна, що послужило основою для створення нового мотоцикла на його основі. Після того, як Хонда впевнено завоювала лідерство у випуску мотоциклів, компанія почала випуск автомобілів. Первістками стали вантажний фургон і 2-місний спортивний автомобіль. З цього моменту компанія впевнено утримує світове лідерство в автомобілебудуванні за рахунок використання високих технологій, прагнення створювати автомобілі для людей і якісного сервісного обслуговування.

Технічне обслуговування (ТО) Honda.

Не дивлячись на високу якість автомобілів Хонда вони потребують періодичного обслуговування. Яке включає в себе: комплекс технологічних операцій передбачених виробником з метою забезпечення безпеки, надійності і екологічності експлуатації автомобіля. Особливий вплив на сервіс автомобілів Honda і його вартість надає пробіг і умови експлуатації. Наприклад, їзда у Львові характеризується частими зупинками і тривалою роботою двигуна на холостому ходу, що незмінно позначається на періодичності проходження ТО, значно скорочуючи часовий проміжок і пробіг між проходженням обов’язкового технічного обслуговування. Варто пам’ятати, що вчасно проведене ТО дозволяє попередити дорогий ремонт автомобілів Хонда, ціна якого значно перевищує номінальну вартість періодичного обслуговування.

Діагностика та ремонт двигуна Honda.

Незважаючи на високу надійність двигунів японського виробника, вони мають певний мото-ресурс. По закінченню якого потрібен капітальний ремонт Хонда пов’язаний з двигуном автомобіля. Одним із дієвих способів продовжити «життя» двигуна є своєчасне обслуговування і діагностика силової установки. Варто пам’ятати, що тільки сучасний автосервіс Хонда здатний точно визначити реальний стан двигуна і розробити при необхідності оптимальну схему ремонту. В автосервісі є все необхідне для точної діагностики і ремонту двигуна автомобілів японського виробника будь року випуску і моделі.

Діагностика АКПП і МКПП Honda.

Хондівські КПП мають досить високу надійність, але як і будь-який механізм йому час від часу потрібно обслуговування та поточний ремонт. Серед найбільш поширених причин, які викликають ремонт авто Honda, пов’язаний з трансмісією, можна виділити наступні: використання нерекомендовані виробником трансмісійної рідини та інших мастильних матеріалів. Механікам автосервісу неодноразово доводилося усувати наслідки такої експлуатації. Як правило, в першу чергу з ладу виходять опорні підшипники коробки, що згодом може привести до поломки основного вала. В останньому випадку не варто сподіватися, що ремонт авто Хонда обійдеться дешево, так як деякі особливості пристрою хондівських коробок не дозволяють використовувати вузли і деталі від інших виробників.

Заміна масла Honda.

Зміна змащувальних матеріалів в автомобілях Хонда проводиться при технічному обслуговуванні або у виняткових випадках. Якщо з ТО все більш-менш зрозуміло, то більш детально зупинимося на останньому. Найчастіше заміна масла проводиться в двигуні автомобіля, і в ньому ж, найбільш часто виникають так звані «виняткові випадки». Серед основних можна виділити такі: потрапляння охолоджувальної рідини в масло, перегрів двигуна і сильне забруднення олії. Будь-який з перерахованих випадків призводить до зниження змащувальних властивостей масла і подальша експлуатація може викликати далекосяжні наслідки, аж до «клину» двигуна. Що призведе до дорогого ремонту силової установки з повною заміною багатьох деталей.

Заміна гальмівних колодок Honda.

Однією з найважливіших складових безпеки автомобіля є гальмівна система. Її основне призначення — швидко знизити швидкість і зупинити транспортний засіб. У сучасних автомобілях гальмівна система досить надійна, проте такий елемент як гальмівні колодки схильні до найбільших навантажень і, відповідно, найчастіше виходять з ладу в результаті природного зносу. Тому заміна гальмівних колодок одна з найбільш затребуваних послуг в автосервісі. Тут варто звернути увагу на те, що періодичність заміни колодок безпосередньо залежить від їх якості і манери їзди. Агресивний і спортивний стиль значно скорочують термін експлуатації гальмівних колодок.

Автосервіс Хонда — ремонт, запчастини, обслуговування

Наша компанія запрошує всіх власників японських автомобілів стати її клієнтами, і скористатися послугами з ремонту та обслуговування. Автосервіс Львів здійснює високоякісний ремонт і сервіс Хонда, а також займається постачанням запчастин для них.

Обладнання для діагностики Хонда

Ремонт і технічний сервіс Honda ми виконуємо, використовуючи надійне обладнання. Наприклад, повну комп’ютерну діагностику автомобіля наш автосервіс Хонда проводить за допомогою сканера. Зрозуміло, що якість такої діагностики не відрізнятиметься від фірмової роботи.

Зателефонуйте нам, ми зробимо прорахунок ремонту і запишемо ваш автомобіль на прийом.

Ремонт і сервіс Honda в нашому техцентрі

Фахівці компанії мають великий досвід в обслуговуванні автомобілів японського виробника. Звернувшись в автосервіс нашої компанії, ви отримаєте якісний ремонт і сервіс Honda. Оригінальні запасні частини не тільки забезпечать якісний ремонт всіх вузлів вашого автомобіля, але також вони підвищать надійність його експлуатації. Наш автосервіс Honda має в своєму розпорядженні склад, на якому знаходяться практично всі запчастини, які можуть стати в нагоді при обслуговуванні вашого автомобіля.

Фірма-виробник рекомендує здійснювати сервіс Хонда на найсучаснішому обладнанні, використовуючи високотехнологічні розробки. Ми чітко дотримуємося цих вказівок, і результат не змушує себе чекати — автосервіс нашого техцентра широко відомий тим, що надає всім своїм клієнтам якісний сервіс Honda!

Наші майстри